Connect with us

technologia

Rozjaśnij swoje pandemiczne życie dzięki nowym zwierzętom AR od Google

Published

on

Kot AR Google.

Kot AR Google.
Zrzut ekranu:: Google

Od zawsze byłem fanatykiem kotów (chociaż psy też są bardzo miłe). Mimo to mój obecny właściciel nie pozwala mi mieć kota, więc zadowolę się obserwowaniem słodkich kotów na Instagramie. Biorąc pod uwagę, że mieszkam sam, wiele razy podczas pandemii myślałem: „Czy nie byłoby fajniej, gdyby w pobliżu był kot?”.

Cóż, wciąż może nie jestem w stanie znaleźć prawdziwego kota, ale wyszukiwarka Google wymyśliła interesującą i fajną alternatywę: zwierzęta w rzeczywistości rozszerzonej w 3D. Zwierzęta AR Google mogą nie są nowe, ale dały nam wszystko Zajączek wielkanocny do dinozaur w przeszłości – niedawno ogłosił, że dodaje 50 nowych zwierząt do odkrycia w swojej wyszukiwarce. I tak, kot wykonał cięcie (yay).

W swoim filmie zapowiadającym Google nie zamieścił obszernej listy nowych zwierząt, chociaż podał kilka nowych zwierząt, takich jak żyrafa, krowa mleczna, kot, zebra, świnia i chow chow. Ludzie przy 9to5Google sporządzili obszerną listę swoich odkryć i do tej pory odkryli 25 zwierząt! Ich wyniki obejmują beagle, border collie, chomika, hipopotama, wołu, czerwoną pandę i walijskiego corgi, chociaż jest ich znacznie więcej.

Dla niewtajemniczonych zwierzęta AR Google są świetne, ponieważ możesz użyć wyszukiwarki, aby umieścić je w swojej przestrzeni. Możesz też pochwalić się nowymi przyjaciółmi, robiąc zdjęcia lub nagrywając ich na telefonie. Znalezienie zwierząt jest „względnie” łatwe (wydaje mi się, że mam straszne szczęście). Wszystko, co musisz zrobić, to wyszukać zwierzę w Google, a następnie przewinąć stronę w dół, aż zobaczysz blok z opcją „Wyświetl w 3D”. To zmienia Twój telefon w projektor AR, że tak powiem, i otrzymujesz prawdziwy model zwierzęcia, a także efekty dźwiękowe. Pozwala to na przemieszczanie zwierzęcia po domu.

Najlepszy pingwin cesarski w historii.

Najlepszy pingwin cesarski w historii.
zdjęcie:: Gizmodo

Ku mojemu rozczarowaniu kot jeszcze się nie pojawił. Jednak miałem okazję zobaczyć papugę arę i dinozaura w moim salonie. Pingwin był moim ulubionym, nawet jeśli nie przestał wydawać odgłosów pingwina. Jeśli jeszcze nie wiesz, czego szukać w AR, Google utworzył przydatną stronę jakieś pomysły.

Jeśli już, jest to okazja, aby dowiedzieć się więcej o zwierzęciu, którego szukasz, i zrobić coś innego w domu, gdy jesteś bezpieczny. Uwielbiam pingwiny, ale nie sądzę, żebym kiedykolwiek zbliżył się do jednego z nich. Zobaczmy, czy kiedykolwiek znajdę kota Google.

READ  Microsoft będzie miał jutro ponad 150 gier xCloud
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *