Connect with us

technologia

Równie dobrze wygląda odtworzenie tapet macOS przez Microsoft Flight Simulator

Published

on

Wielu z nas znajduje fajne rzeczy, nad którymi można popracować w domu, i tak mi się wydaje Matt Birchler weź ciasto w tym tygodniu. Podobnie jak większość internetu, rośnie on w siłę Microsoft Flight Simulatori wykorzystał całkowicie surrealistyczne szczegóły w grze, aby odtworzyć niektóre z bardziej kultowych tapet z najnowszych wersji systemu macOS.

Aby odtworzyć te obrazy, Matt poleciał do każdego miejsca, a następnie go wykorzystał Symulator lotu Aby ustawić kamerę, dostosuj ogniskową i ustaw porę dnia za pomocą elementów sterujących w grze. Następnie, z odrobiną magii przetwarzania końcowego w Adobe Lightroom, stworzył następujące obrazy.

Symulator lotu to gra, w którą dobrze się bawisz, a ja szukałem interesujących rzeczy do zrobienia podczas latania ”- powiedział Birchler Krawędź. On wskazał Ten film jako inspirację, w ramach której grupa fotografów osobiście eksplorowała zdjęcia i je odtwarzała. „W zasadzie zrobili to samo, ale w prawdziwym życiu”.

Myślę, że zamiast kilkudniowej wędrówki to świetny substytut. To dobre przypomnienie, że wszyscy możemy korzystać z dostępnych narzędzi w nieoczekiwany, kreatywny sposób.

Sprawdź nowe kreacje umieszczone obok siebie poniżej lub zobacz je wszystkie Blog Birchlera.

Big Sur

Po lewej: Matt Birchler. Po prawej: Apple
Zdjęcie: Matt Birchler

Catalina

Po lewej: Matt Birchler. Po prawej: Apple
Zdjęcie: Matt Birchler

Yosemite

Po lewej: Matt Birchler. Po prawej: Apple
Zdjęcie: Matt Birchler

READ  Przygotuj się na iPhone’y Titan Titan
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.