Connect with us

technologia

Rokus Voice Remote Pro ma pewne problemy z przyciskami przesyłania strumieniowego

Published

on

Najnowszy Voice Remote Pro Roku (po lewej) wraz z wcześniejszą generacją pilotów Roku.

Najnowszy Voice Remote Pro Roku (po lewej) wraz z wcześniejszą generacją pilotów Roku.
zdjęcie:: Catie Keck / Gizmodo

Jeśli pójdziesz all-in z nowym Voice Remote Pro Roku, możesz dostać taki bez przycisku Apple TV + widocznego w materiałach marketingowych.

Kiedy wysłano mi plik Voice Remote Pro W zeszłym tygodniu ten, który otrzymałem, miał cztery przyciski przesyłania strumieniowego na różdżce: Netflix, Disney +, Hulu i Sling TV. Ale zdjęcia marketingowe dla Pro pokazały pilota z przyciskiem Hulu w dolnym rzędzie i przyciskiem Apple TV + zamiast skrótu Sling. Rozbieżność została po raz pierwszy odkryta przez Zatz nie jest zabawne!a Roku potwierdził Gizmodo, że dostarczenie pilota z przyciskiem Apple TV + zajmie minutę.

„Zmiana klucza na Roku Voice Remote Pro zajmie kilka miesięcy, ale w międzyczasie klienci mogą używać swojego głosu do zaprogramowania osobistej kombinacji klawiszy, aby uruchomić ulubione kanały” – powiedział rzecznik.

W rzeczywistości dwa programowalne przyciski to jedna z niewielu wspaniałych funkcji Voice Remote Pro, który również można ładować. Oprócz jego funkcji „znajdź mojego pilota” Dzięki spersonalizowanym skrótom klawiaturowym i funkcjom zestawu głośnomówiącego abonenci Apple TV + mogą stosunkowo łatwo ominąć te problemy. Jednak problem z przyciskami może być irytujący dla kogokolwiek to jest Nie subskrybent procy, ale płacący klient Apple Usługa.

Obraz marketingowy z przyciskiem Apple TV + na nowym Voice Remote Pro.

Obraz marketingowy z przyciskiem Apple TV + na nowym Voice Remote Pro.
obrazek:: rok

Nie jest jasne, dlaczego przycisk pojawił się w materiałach marketingowych i dlaczego wydaje się, że zmiana nastąpiła tak późno w grze. Sugeruje to jednak, że Roku podwoił swoją inicjatywę, aby przyciągnąć użytkowników Apple, nawet w przypadku usługi, która jest wciąż stosunkowo nowa w tej dziedzinie i nadal pracuje nad zbudowaniem obszernej biblioteki oryginałów.

Roku agresywnie rozszerzyło obsługę użytkowników Apple, którzy decydują się na przesyłanie strumieniowe ekwipunek za pośrednictwem własnych dekoderów Apple, które są znacznie droższe niż wiele urządzeń Roku. Wreszcie Roku wprowadzone Obsługa AirPlay 2 i HomeKit na urządzeniach 4K z aktualizacją Roku OS 9.4 oraz włączenie przycisku Apple TV + bezpośrednio do pilotów pokazuje chęć firmy do dotarcia do użytkowników Apple.

Wygląda jednak na to, że materiały marketingowe nieco podskoczyły. Jeśli potrzebujesz przycisku Apple TV + do aktualizacji, być może będziemy musieli poczekać kilka miesięcy, aż stanie się ogólnie dostępny.

READ  Plan przedłużenia żywotności kopalni Turów może zagrozić dostępowi unijnego funduszu klimatycznego do Polski
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *