Connect with us

Zabawa

Rockin’ Recons grają przed publicznością w Poland Spring Inn

Published

on

The Rockin’ Recons, jeden z 4 oryginalnych zespołów z lat 60. PAL Hop Days, zagra w Poland Spring Inn w sobotę 1 października o 20:00. Zespół kontynuuje występy od czasu, gdy grupa ponownie uformowała się w 1987 roku po 20-letniej przerwie. The Rockin’ Recons grają mieszankę klasycznego rocka od lat 60. do 80. z domieszką country. Unikalna mieszanka utalentowanych muzyków zapewnia mieszankę gitary, klawiszy, perkusji i potężnego wokalu. Bilety kosztują 10 USD i można je kupić na stronie polandspringresort.com/entertainment-ticket-sales. Poland Spring Inn znajduje się przy 640 Maine St., Polska. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń (207) 998-4351 lub online na stronie polandspringresort.com/entertainment. zdjęcie przesłane

The Rockin’ Recons, jeden z 4 oryginalnych zespołów z lat 60. PAL Hop Days, zagra w Poland Spring Inn w sobotę 1 października o 20:00. Zespół kontynuuje występy od czasu, gdy grupa ponownie uformowała się w 1987 roku po 20-letniej przerwie. The Rockin’ Recons grają mieszankę klasycznego rocka od lat 60. do 80. z domieszką country. Unikalna mieszanka utalentowanych muzyków zapewnia mieszankę gitary, klawiszy, perkusji i potężnego wokalu. Bilety kosztują 10 USD i można je kupić na stronie polandspringresort.com/entertainment-ticket-sales. Poland Spring Inn znajduje się przy 640 Maine St., Polska. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń (207) 998-4351 lub online na stronie polandspringresort.com/entertainment.


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Jeśli podałeś e-mail swojego konta, wyślemy Ci e-mail z kodem resetowania.

” poprzedni

READ  22 oryginalne programy na Netflix i Prime Video prowadzone przez kobiety
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.