Connect with us

Sport

Robert Lewandowski: Napastnik Bayernu Monachium chce nowego wyzwania | Wiadomości piłkarskie

Published

on

Robert Lewandowski chce nowego wyzwania poza Bayernem Monachium, ale klub wycenił go na ponad 100 milionów funtów.

Wiadomości sportowe na niebie Lewandowski, który w sobotę skończy 33 lata, jest zadowolony z Bayernu, ale przed 35. rokiem życia chce przenieść się do innego czołowego europejskiego klubu.

Ranking niemieckich mistrzów, który powinien utrzymać go do końca kontraktu w 2023 roku, zapewne pochwaliłby piłkarza roku FIFA i UEFA przed odejściem.

Bayern nie zaoferował obecnie przedłużenia poza obecny kontrakt, ponieważ ich wiek może utrudnić przejście do innego dużego klubu.

Użyj przeglądarki Chrome, aby uzyskać bardziej przystępny odtwarzacz wideo

Najważniejsze wydarzenia meczu DFL Supercup pomiędzy Borussią Dortmund i Bayernem Monachium

Polski napastnik jest uważany za sfrustrowanego niechęcią do sprzedaży, ale jest mało prawdopodobne, aby zrobił coś, co mogłoby zaszkodzić jego relacjom z klubem.

Sobota, 28 sierpnia, 17:20

Rozpocznij o 17:30

Jest uważany za jednego z najlepszych napastników w światowej piłce nożnej i strzelił 56 bramek dla klubu i kraju w zeszłym sezonie.

Strzelił już trzy gole w dwóch pierwszych meczach Bayernu, w tym w wygranym Superpucharu z Borussią Dortmund w ciągu tygodnia.

Lewandowski jest dobrze znany w grze ze swojego zaangażowania w swoją kondycję fizyczną. Menedżer Manchesteru City, Pep Guardiola, określił go kiedyś jako „najbardziej profesjonalnego gracza, jakiego kiedykolwiek spotkałem”.

GRAFICZNY

Śledź letnie okno transferowe dzięki Sky Sports

Możesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i plotkami transferowymi na naszym dedykowanym blogu Transfer Center na platformach cyfrowych Sky Sports i śledzić wszystkie wydarzenia w Sky Sports News.

READ  Sprzedaż Manistee Catholic Central Paczki to zbiórka pieniędzy na szkolną lekkoatletykę
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.