Connect with us

technologia

Riot Games tworzy grę MMO League of Legends

Published

on

Riot Games, studio, które za tym stoi League of Legends i Uznanierozwija grę RPG dla wielu graczy.

W czwartek Greg Street, wiceprezes ds. Własności intelektualnej i rozrywki w Riot, powiedział na Twitterze że jego „ostatnia rola w Riot pomogła rozwinąć uniwersum League”.

„Bo już czas” – dodał Street. „Moim nowym zadaniem jest rozpoczęcie wielkiej (niektórzy mówią, że ogromnej) gry, o którą prosili nas wielu z was i wielu uczestników zamieszek”. Na pytanie, czy ten „masowy” projekt jest grą MMO, Street to potwierdził. Firma Polygon osobno potwierdziła z przedstawicielem Riot Games, że firma rozwija grę MMORPG.

Chociaż Street nie podało szczegółów, MMO będzie się toczyć w świecie Runeterry, tym samym wszechświecie League of Legends i inne tytuły Riot Games odbywają się w. Biografia Street na Twitterze stwierdza, że ​​nadzoruje i tworzy dla własności League of Legends, Riot Forge Tajemna, animowany serial ligowy. Street pracował dla Blizzarda jako starszy projektant systemów World of Warcraft Więc od 2008 do 2013 roku nie jest nowicjuszem na scenie MMORPG.

W ciągu ostatnich dwóch lat Riot Games wydało kilka nowych gier, w tym cyfrowa gra karciana, a Tryb gry Autobattler dla liga, i strzelanka z perspektywy pierwszej osoby. Strumień z okazji 10-lecia firmy pokazał również nadchodząca bijatyka, i gra akcji RPG że oba używają League of Legends Postać. Żaden z tych projektów nie był publicznie aktualizowany od czasu 10-lecia Showcase.

Marc Merrill, współzałożyciel Riot Games, był już w 2018 roku napisał na Twitterze z pytaniem, czy firma powinna nad nim pracować League of Legends MMOale później to powiedział nie wydarzy się w najbliższym czasie. Od tego czasu żartuje o liga MMO pozostały, ale teraz wszystko jest potwierdzone.

READ  Problemy z Apple iCloud następują po okresie świątecznej aktywacji

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *