Connect with us

Sport

Richard P. Heidinger 1942-2023 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Richard P. Heidinger 1942-2023 |  Wiadomości, sport, praca

POLSKA – Richard P. Heidinger, lat 81, zmarł w niedzielę 19 listopada 2023 r. w Shepherd of the Valley.

Urodził się 11 czerwca 1942 w Youngstown.

Richard poświęcił ponad 50 lat swojego życia karierze inżyniera operacyjnego w komórce 66. Poza pracą Richard cenił proste przyjemności życia. Do jego najmilszych wspomnień należy praca przy samochodach i majsterkowanie pod maską.

Richard wraz ze swoją kochającą żoną Adeline pasjonował się także konserwami. Razem poświęcili się sztuce konserwowania ulubionych owoców i warzyw.

Rodzina zawsze zajmowała szczególne miejsce w sercu Richarda. Spędzał z nimi czas przy każdej okazji, wnosząc radość do ich życia i tworząc wspomnienia na całe życie. Wnuki były szczególnie bliskie jego sercu, ponieważ je uwielbiał.

Solidne wykształcenie Richarda położyło podwaliny pod jego udaną karierę i rozwój osobisty. W 1960 roku ukończył Austintown Fitch High School, a następnie uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie nauk o Ziemi na Uniwersytecie Stanowym Youngstown.

Richard J. (Cindy) Heidinger z Raleigh w Północnej Karolinie; wraz z dwójką wnuków, Caitlyn i Bryce; jego siostra, Andrea (William) Foulk z Manchesteru; oraz kilka siostrzenic i siostrzeńców.

Śmierć Richarda poprzedzili jego rodzice, Joseph i Rosemary Boccerri Heidinger; oraz jego ukochana żona Adeline J. Peachock Heidinger, którą poślubił 3 września 1966 r., a zmarła 17 stycznia 1999 r.; i jego brat Charles (Joy) Heidinger.

Wizytacja odbędzie się w środę 22 listopada 2023 r. w godzinach od 10:00 do 11:00 w Kaplicy Domu Pogrzebowego Higgins-Reardon w Polsce, gdzie o godzinie 11:00 odbędzie się nabożeństwo pogrzebowe

Zamiast kwiatów można składać datki na rzecz Hospicjum Valley, 979 Tibbetts Wick Road A, Girard, OH 44420.

(specjalna wskazówka)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *