Connect with us

Zabawa

Rezerwista armii wybrany do startu w Miss Supranational w Polsce

Published

on

Earl DC Bracamonte (Philstar.com) – 26 lipca 2021 – 19:00

MANILA, Filipiny – Dindi Pajares, jeden z trzech aspirantów z prowincji Bataan, został koronowany na Miss Supranational Filipiny 2021 przed ostatnim pokazem 8 sierpnia.

Do Polski wyjedzie 3 sierpnia, by zdążyć na przygotowania do kampanii wyborczej.

Dyrektor krajowy Miss World Filipin, Arnold Vegafria, ogłosił tytuł Dindi podczas bezpretensjonalnej ceremonii w Red Hotel w Quezon City. Obowiązywał obok Kathleen Paton (Aklan), Ruffa Nava (Bohol) i Megan Deen Campbell (Lapu-Lapu City, Cebu).

28-letnia piękność z Orani została wybrana w drodze ankiety przeprowadzonej przez organizację Miss World Philippines oraz same kandydatki.

„Dziękuję moim kolegom kandydatkom. Dziękuję za spełnienie moich marzeń” – zachwycała się królowa piękności ze łzami w oczach przy wiwatach innych uczestniczek obecnych podczas koronacji.

Dindi płakała w szczęśliwych łzach zaraz po ogłoszeniu i przez całą ceremonię, podczas gdy dziewczyny dbały o jej makijaż i nieco za dużą koronę, która ciągle zsuwała się z jej głowy.

Przed oficjalnym ogłoszeniem w Internecie pojawiły się plotki, że organizacja wyśle ​​czwartą wicemistrzynię z Reina Hispanoamericana 2019, Katrinę Llegado.

Miss Multinational Philippines 2019 Isabela de Leon podobno reprezentowała Filipiny, ponieważ nie mogła wziąć udziału w międzynarodowych finałach w Indiach z powodu narodowego boomu wariantu Delta.

Ostatni pokaz Miss World-Philippines 2021 powinien odbyć się 25.

W poście w mediach społecznościowych dzień wcześniej organizacja Miss World Philippines napisała, że ​​„zgodnie z ponownym wprowadzeniem zaostrzonych restrykcji GCQ przez IATF, organizacja Miss World-Philippines odkłada nadchodzącą noc koronacji Miss World-Philippines, co pierwotnie zaplanowano na to przyjście”. Niedziela, 25 lipca, Okada Manila, do 8 sierpnia, to samo miejsce.”

Na poniedziałkowym przyjęciu pożegnalnym Dindi powiedziała, że ​​nie spodziewa się koronacji na Miss Supranational Filipin w 2021 roku. Powiedziała, że ​​zrobi wszystko, aby zdobyć tytuł Miss Ponadnarodowej Korony.

READ  Alex Ross Perry o nadchodzących dokumentach dotyczących sklepów wideo i chodników

„To było naprawdę nieoczekiwane, ponieważ zwykle spodziewamy się, że będzie to duża arena z utratą publiczności. Ale moja była zupełnie inna. Zdałem sobie sprawę, że nie chodzi o Noc Koronacyjną, nie o publiczność, ale o obowiązki i odpowiedzialność Korony. Musisz więc zaakceptować, że musimy pracować dla organizacji przez ponad rok ”- powiedziała.

Ujawniła również, że ponadnarodowy tytuł był jej wymarzoną koroną, odkąd skończyła 16 lat.

„Ponadnarodowa korona była moim marzeniem od 16 roku życia. Teraz, gdy mam wymarzoną koronę, włożę cały swój czas i zaangażowanie w organizację, a także w moją inicjatywę charytatywną i mój cel jako Miss Supranational Filipiny ”- powiedziała.

„Będę reprezentować nasz kraj w międzynarodowych konkursach i obiecuję, że otrzymam drugą ponadnarodową koronę naszego kraju” – dodała.

Pokaz finałowy Miss World-Philippines 2021 będzie transmitowany do ogólnokrajowej publiczności o 22:15 za pośrednictwem sieci Rainbow GMA-7. platformy pro-view.

Noc koronacyjna Miss Supranational 2021 odbędzie się 21 sierpnia w Polsce i będzie transmitowana na antenie GMA-7. – Z raportami od Jana Milo Severo

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *