Connect with us

Zabawa

„Ostatnie królestwo”, aktorka „Surface” Millie Brady zagra w „Permanence obiektu” (WYŁĄCZNIE)

Published

on

Millie Bradyznany z serialu BBC/Netflix”Ostatnie Królestwo’ i ostatnio widziany na Apple TV+ z 'Surface’ zagra gwiazdę Filip Jan Rymsza„Trwałość obiektu” autorstwa różnorodność tylko się nauczyłem.

Aktor zostaje obsadzony w roli Brooke Brooks, byłej supermodelki, która stała się odnoszącą ogromne sukcesy potentatem stylu życia i pierwszą osobą, która sama przeprowadziła pierwszą ofertę publiczną.

Więcej różnorodności

„Ponieważ Brooke się utowarowiła, jest zmuszona skonfrontować się ze swoim poczuciem siebie i wykreowaną przez siebie tożsamością” – powiedział Rymsza, którego najnowszy film, Mosquito State, z Beau Knappem w roli głównej, był pokazywany na Festiwalu Filmowym w Wenecji. Zdjęcia Erica Koretza. Wyprodukował także uznany dokument Hopper/Welles oraz główną rolę Johna Malkovicha Valley of the Gods.

„Millie to taka siła: urzekające połączenie żywotności, instynktu i umiejętności. Głęboko inspiruje mnie duchowość jej interpretacji – dodał Rymsza.

Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, a zdjęcia ruszą w Polsce, Niemczech i Tajlandii w przyszłym miesiącu. Rymsza wyreżyseruje ze swojego oryginalnego scenariusza.

„Jestem zaszczycony współpracą z Filipem. Jest prawdziwym wizjonerem, a jego scenariusz wydaje się dystopijny i nieprzyjemnie bliski rzeczywistości. To ważna historia dla czasów, w których żyjemy” – powiedział Brady, dodając, że była „niesamowicie podekscytowana” wejściem w świat Brooke Brooks.

Obiekt „Permanence” jest produkowany przez Friends with Benefits Studio, przy współfinansowaniu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz we współpracy z ATM Grupa SA. Marta Lewandowska i Rymsza produkują z Des Hamilton-Casting.

„„Stałość obiektów” była czymś, czego ludzie byli już świadomi, po prostu nie wiedzieli, jak to zdefiniować: jest to zrozumienie, że przedmioty nadal istnieją, nawet jeśli nie można ich zobaczyć, usłyszeć lub w inny sposób ich wyczuć” Rimsza powiedział różnorodność ostatni rok.

Brady jest reprezentowany przez Independent Talent Group i William Morris Endeavour (WME) Entertainment. Rymsza jest reprezentowana przez Briana Levy z Entertainment 360 oraz adwokatów Jonathana Gardnera i Molly Fenton z Cohen & Gardner.

READ  Bob Couspe zdobywa nagrodę Quirino dla najlepszego filmu animowanego

CAA obsługuje sprzedaż w Ameryce Północnej.

Najlepsza odmiana

Zapisać się do Biuletyn Różnorodności. Aby otrzymywać najnowsze wiadomości, śledź nas Facebook, Świergotoraz Instagram.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *