Connect with us

technologia

Remake gry Prince of Persia zaczyna się od nowa

Published

on

Remake gry Prince of Persia zaczyna się od nowa


Ubisoft

Ubisoft skutecznie zaprzestał remake’u Prince of Persia: The Sands of Time i teraz wydaje się, że zaczyna od nowa wielokąt.

Prawdopodobnie najbardziej kultowy tytuł w serii, remake został po raz pierwszy ujawniony w zwiastunie podczas imprezy Ubisoft Forward we wrześniu 2020 roku. W tamtym czasie została szybko skrytykowana przez graczy za kiepską grafikę.

Doprowadziło to do kilku opóźnień, a następnie projekt został skutecznie zdjęty ze stołu i ponownie skierowany do rozwoju. Gra została pierwotnie opracowana przez Ubisoft Pune w Indiach, ale po opóźnieniach rok temu ponownie trafiła w ręce Ubisoft Montreal – twórcy oryginalnej gry.

Według nowego Pytania i odpowiedzi programistów Jak Ubisoft opublikował w środę, projekt został faktycznie wznowiony i jest „obecnie w fazie koncepcyjnej”.

Na ŚwiergotKonto gry potwierdziło, że tytuł nie będzie częścią prezentacji Ubisoft Forward w czerwcu, ale dodaje, że jest „bardzo żywy”, mimo że wciąż znajduje się na „wczesnej fazie” rozwoju.

Producent Jean-Francois Naud mówi, że po przejęciu projektu przez Montreal, przyjrzeli się opiniom społeczności i znaleźli własny sposób na urzeczywistnienie gry. Dodaje, że gracze nie powinni spodziewać się, że dowiedzą się więcej o grze w tym roku.

W przeszłości Ubisoft promował różne tytuły, w szczególności Skull & Bones, który został po raz pierwszy ujawniony na targach E3 2017 i przez lata przeszedł całkowitą metamorfozę. Oczekuje się, że The Showcase w końcu poda nam datę premiery w czerwcu.
poprzedni artykuł„Uciekinierzy”, „Ojczyzna” z Hulu
następny artykuł„Anatomia upadku” zdobywa Złotą Palmę w Cannes

READ  Polski startup zbiera 2,1 mln euro, aby pomóc firmom zautomatyzować przetwarzanie dokumentów

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *