Connect with us

technologia

Reggie „nienawidził” Donkey Konga i obawiał się, że może to uszkodzić markę DK

Published

on

Aktualizować [Sat 7th May, 2022 12:30 BST]: G4 przesłał teraz pełny wywiad z Reggie, dodając trochę potrzebnego kontekstu do tej linii o tym, jak bardzo nienawidził „Donkey Konga”. Okazuje się, że był po prostu opiekuńczy i martwił się, że muzyczna seria rytmiczna zrujnuje markę Donkey Kong. W końcu jednak przyznaje, że sprzedał się „całkiem dobrze”.

„Muszę ci powiedzieć, że nienawidziłem Donkey Konga jako dyrektora. nienawidziłem tego Walczyłem z naszą firmą macierzystą. Myślałem, że to zaszkodzi marce Donkey Kong. Mnie osobiście nie podobała się ta gra, więc mocno się odsunąłem. Wiesz co? Stworzyliśmy to. Pierwsza gra sprzedała się całkiem nieźle, ale nie byłem fanem.


Oryginalny artykuł [Sat 30th Apr, 2022 02:30 BST]: Były prezes Nintendo of America, Reggie Fils-Aimé, obecnie krąży po sieci, aby promować swoją nową książkę Przerwanie gry. Jeśli myślisz, że słyszałeś wszystko, co miał do powiedzenia, może nie.

W nowym zwiastunie (który nie ma kontekstu i jest wyraźnie zabawny) do nadchodzącego wywiadu G4TV XPPlay, Reggie odpowiada na kilka trudnych pytań. Słyszymy, jak mówi trochę w tym krótkim czasie, ale być może najbardziej szokującym (i przezabawnym) jest to: „Jako dyrektor nienawidziłem Donkey Konga”.

Znowu tam nie bardzo dużo kontekstu, więc nie trzeba jeszcze podnosić wideł. Niewątpliwie G4TV podsyca trochę emocji do tego konkretnego wywiadu. Nowa książka Reggie będzie dostępna 3 maja. Jest wypełniony inspirującymi historiami i lekcjami o jego „nieprawdopodobnym wzniesieniu się” na szczyt.

Wypatrujcie naszej recenzji Nintendo Life w przyszłym tygodniu.

READ  Spotify anuluje plany obsługi AirPlay 2 frustrujących użytkowników iPhone'a
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.