Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Ravi Teja uczył się broni palnej w Polsce

Published

on

Ravi Teja uczył się broni palnej w Polsce

Ravi Teja. (Zdjęcie: DC)

Chociaż widzowie widzieli Raviego Teję w wielu rolach, jego postać będzie wyjątkowa w nadchodzącym filmie „Orzeł”. Według reżysera filmu Karthika Gattamneniego postać w tym intensywnym thrillerze akcji ma wiele odcieni. Zadziorny wygląd aktora na najnowszym plakacie już przykuł uwagę!

W filmie znajduje się kilka scen akcji, a w jednym z kluczowych odcinków, nakręconym w Polsce, Ravi Teja przeszedł tygodniowe szkolenie strzeleckie na strzelnicy w tym kraju. „On (Ravi Teja) szybko się uczy i bardzo szybko opanowuje niuanse. Szkolił go były żołnierz” – mówi reżyser.

W strzelaninie użyto prawdziwej broni (snajperzy) i kul. „Chcieliśmy uzyskać efekt dymu po oddaniu strzału (odbicie), a to jest możliwe tylko przy użyciu prawdziwych nabojów i broni” – wyjaśnił reżyser, dodając, że podczas kręcenia zachowano wszelkie środki ostrożności.

Karthik jest przekonany, że film spodoba się widzom.

„Kręciliśmy dużo w Europie, w tym w Polsce i Londynie. Sceny akcji w tych lokalizacjach zachwycą widzów” – mówi. Twórcy zakończyli zdjęcia, a prace postprodukcyjne idą pełną parą.

READ  Supermarket wprowadza dwujęzyczne polsko-śląskie szyldy
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *