Connect with us

Sport

Raporty policji terytorialnej | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Policja stanu Nowy Jork

• RANDOLPH – 63-letnia Nancy Stuart z Randolph została w poniedziałek oskarżona o prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. Stuart został zatrzymany i oskarżony o wykroczenie drogowe na Hardscrabble Road w Randolph po rzekomym niepowodzeniu kilku testów trzeźwości w terenie. Stuart została zabrana do policji stanowej w Jamestown Barracks, gdzie podobno dostarczyła 0,15 procent próbki oddechu. Stuart będzie później w Cold Spring Town Court.

• KENNEDY – Gregory Huddleson, lat 23, z Jamestown, został oskarżony o prowadzenie w niedzielę po pijanemu. Według raportu policyjnego żołnierze próbowali zbliżyć się do pojazdu zaparkowanego po niewłaściwej stronie Route 62 w Kennedy. Mówi się, że w tym momencie pojazd odjechał w strefie 55 mil na godzinę i przyspieszył do 67 mil na godzinę. Żołnierze przejechali obok pojazdu, a Huddleson, kierowca, podobno nie przeszedł kilku testów trzeźwości w terenie. Został zabrany do policji stanowej w Jamestown Barracks, gdzie rzekomo poddano testowi oddechu na 0,13%. Huddleson stanie później przed polskim sądem miejskim.

• RANDOLPH – 29-letni Blaydon Niles z Falconer został w sobotę oskarżony o kradzież. Żołnierze odpowiedzieli na skargę dotyczącą kradzieży w sklepie 7-11 w Randolph. Niles rzekomo opuścił sklep po tym, jak nie zapłacił za przedmiot i uciekł z miejsca zdarzenia, zanim przybyli żołnierze. Próby odnalezienia Nilesa kończyły się niepowodzeniem, dopóki żołnierze nie odpowiedzieli na raport od podejrzanej osoby, której tematem był Niles. Niles został oskarżony i później pojawi się w sądzie Randolph Town.

• FALCONER – Vincent Allocca, lat 44, z Randolph, został oskarżony o prowadzenie pojazdu 28 kwietnia, kiedy był pijany. Allocca został zatrzymany na autostradzie międzystanowej 86 w Falconer za rzekome zawracanie z naruszeniem “Nie skręcaj” Znak. Allocca rzekomo nie przeszedł kilku testów trzeźwości w terenie, a następnie został zabrany do policji stanowej w Jamestown Barracks, gdzie rzekomo dostarczył 0,10 procent próbki oddechu. Allocca będzie w Ellicott Town Court.

READ  Eagles rozpoczynają sezon od zwycięstwa 4-3 nad Cleveland State

Policja Westfield

• WESTFIELD – Carl Moore, 39, 14, Jefferson St., Westfield, został oskarżony o molestowanie drugiego stopnia 29 kwietnia o 10:15 po zagrozeniu napaścią na inną osobę 26 kwietnia. Później będzie sądzony.

Najnowsze wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *