Connect with us

Sport

Radwaska zapytała, czy zagra w kontrze na igrzyskach olimpijskich. Po długiej ciszy odpowiedział tenis

Published

on

– Ojciec opowiedział mi o swoich doświadczeniach z igrzyskami olimpijskimi. Tokio? To marzenie i jeden z moich celów – powiedziała rok temu Iga Świątek. Nie spodziewała się wówczas, że rok 2020, dzięki zwycięstwu w Roland Garros, znajdzie się na ustach całego tenisowego świata i że pojedzie nie tylko na wyjazd, ale na IO. borykać się dla najwyższych celów.

Obejrzyj wideo
Finał Wielkiego Szlema jak zwykłe zawody? „Jeśli poprzednie gry miały określone procedury, po co robić coś innego?”

Fenomenalne osiągnięcie Nadala! Pobił rekord legendy tenisa. 15 lat na szczycie

Radwańska zapytała o mecz ze Świątkami. „Powinna być szansa na medal”

witek Niedawno pokazała, że ​​może walczyć o medal na przyszłorocznych igrzyskach olimpijskich. I to nie tylko na zawody indywidualne. Polka w deblu też prezentuje się świetnie, co udowodniła, docierając do półfinału podczas Roland Garrosa. Jednak obecnie nie wiadomo, z kim młody gracz mógłby się sparować. Stąd dziennikarze portalu sport.onet.pl Agnieszka Radwańska zapytała o możliwość wspólnego podwójnego występu na igrzyskach olimpijskich w 2021 roku – po urodzeniu dziecka wciąż by się znaleźć zamrożone rankingi – powiedziała jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza polska tenisistka w historii, która zakończyła karierę w 2018 roku.

– Ale dzika karta – to oczywiste – na pewno byś ją dostał. I co ty na to? – zapytał dziennikarz. – Hmm … (długa pauza) – zadał sobie pytanie Radwańska, po czym odpowiedziała. – Przede wszystkim – Iga ma potencjalnego doświadczonego partnera do gry podwójnej w osobie Magdy Linette. Po drugie – z tego, co słyszę, jest jej bliżej Gry zmieszany z Łukaszem Kubotem. Po trzecie – nie mam absolutnie żadnego planu powrotu. Nie ma mowy, przyznała szczerze Agnieszka Radwańska.

READ  Na 100 000 LTP w Mount Pleasant Magdalena Frech pokonuje numer 4 wśród nasion Kristie Ahn | ze sportu

Dodała: „Byłam na igrzyskach olimpijskich trzy i trzy razy, z różnych powodów nie odniosłam sukcesu. Znowu chodzenie nie jest dla mnie satysfakcją. Medal byłby satysfakcją. Gdybym w ogóle musiał pomyśleć o takim pomyśle, musiałbym Oceniam, czy istnieje. ” Szansa”.

– Czy jest szansa na medal? Może tak, ale u szczytu kariery. Na pewno nie teraz. Chociaż myślę, że mogliśmy się dobrze uzupełnić z Igą na boisku. Każdy mógł odegrać rolę. Twój poziom umiejętności i moja inteligencja … Chciałabym być dziesięć lat młodsza. Ha, ha, ha – przyznał z uśmiechem 31-latek.

Radwańska trzykrotnie brała udział w igrzyskach olimpijskich w swojej karierze – w Pekinie w 2008 roku, w Londynie w 2012 roku oraz na ostatnich igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro.

„Zrobiłem osiem tysięcy zakupów i wszyscy na mnie patrzą”. Nick Kyrgios o walce z depresją i pomaganiu innym

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *