PSG przegrało z Monako w Ligue 1! Prowadzili 2: 0, przegrali 2: 3, wynik dla Pożki wywalczył VAR[Fußball]zmienił się dwukrotnie

Tak było do przerwy AS Monaco zdobędzie ósmy mecz bez zwycięstwa w piątek PSG. Mistrzowie Francji prowadzili 2: 0 po dwóch bramkach w pierwszej połowie Kyliana Mbappei mogliby dostać się jeszcze wyżej. Udało im się jednak odrzucić dwie bramki francuskiej gwiazdy VAR na spalonym.

Obejrzyj wideo
Wiceprezes PZPN: Dopasowujemy ideologię do uśmiechu Lewandowskiego [Sekcja Piłkarska #72]

Pierwszy cel Mbappe Strzelił w 25 minucie, kiedy zakończył imponujący sprint. Do 2: 0 podwyższył 12 minut później z karą.

AS Monaco pokonuje PSG!

Paryskie gwiazdy uspokoiły pewien trop. Kevin Volland strzelił kontaktowego gola w 52. minucie. Ten sam zawodnik wyrównał w 66. minucie podaniem Cesc Fabregasa, które zaprezentował w przerwie.

Wreszcie! Piast Gliwce wygrał swój pierwszy mecz w tym sezonie. Czekał 131 dni, aby wygrać!

Decydująca akcja w grze miała miejsce pod koniec gry. W 84. minucie Abdou Diallo przewrócił swojego przeciwnika w polu karnym, któremu zobaczył czerwoną kartkę. Rzut karny w bramce z łatwością zastąpił Fabregasa, który dał Monako trzecie zwycięstwo z rzędu w lidze.

Polski bramkarz gospodarzy Radosław Majecki postawił na ławce cały mecz. Chociaż nie może Gry był bramkarzem numer jeden AS Monaco przeciwko Benjaminowi Lecomte PSG grany przez Włocha Vito Mannone. Po 11 rundach PSG prowadzi w tabeli z 24 punktami. Monako jest drugie, cztery punkty za nim.

Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-2 Robert PodolińskiRobert Podoliński wraca do pracy w polskiej piłce nożnej! Zaskakujący kierunek eksperta TVP Sport

READ  Polska postrzega cyberatak na ukraińskie strony jako próbę destabilizacji stosunków dwustronnych