Connect with us

Najważniejsze wiadomości

PS5, XSX i S można kupić tylko za pośrednictwem sieci ze względu na przestoje rządowe. Ogłoszenie firmy Microsoft

Published

on

Wiesz
Tryskam cicho
dzisiaj, 19:40

Na polecenie rządu galerie handlowe i sklepy elektroniczne będą zamknięte od soboty do 29 listopada. Sytuacja ta oczywiście wpłynie na całą gospodarkę, w tym nadchodzącego premiera PS5 i Xbox Series X i S. Polski oddział Xboksa już skomentował sytuację.

Od wielu tygodni liczba osób zarażonych koronawirusem gwałtownie rośnie, codziennie bije się rekordy, a szpitale pękają w szwach. Sytuacja ta doprowadziła nas do nagłego przywrócenia ograniczeń, które obowiązywały na początku tego roku.. premier ogosi je dzisiaj podczas konferencji prasowej.

W najbliższą sobotę nieczynne będą instytucje kulturalne, szkoły, supermarkety i sklepy w centrach handlowych, które nie prowadzą sprzedaży podstawowych artykułów spożywczych.. Ograniczenia obowiązują do 29 listopada z możliwością ich zaostrzenia lub wydłużenia w przypadku braku znaczącego spadku liczby pacjentów.

PS5, XSX i S są dostępne tylko do sierpnia

Kryzys oczywiście dotknie polskie premiery PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S, które odbędą się w połowie listopada.. Wielu klientów zamawiało sprzęt z opcją odbioru osobistego w najbliższym sklepie. Zablokowanie sieci dystrybucji szczególnie odczują osoby, które zdecydowały się na zakupy ratalne, które wymagają ręcznego podpisywania dokumentów oraz weryfikacji danych osobowych.

Jedynie polski oddział Xbox oficjalnie skomentował sytuację. W oświadczeniu zadba o to, aby liczba konsol trafiających do krajowych sklepów nie uległa zmianie.

Polskie supermarkety i sklepy z elektroniką muszą przygotować się na wysyłanie dodatkowych zamówień za pośrednictwem kurierów i paczkomatów. Dlatego wielu z nich jest teraz zmuszonych do zmiany planów działania. Staje się to tym trudniejsze, że w listopadzie organizują cykl kampanii reklamowych związanych z tzw. Czarnym Piątkiem, co zaowocowało wzrostem zainteresowania ofertami sprzedażowymi.

Jeśli jesteś szczęśliwym nabywcą nowych konsol zamówionych w przedsprzedaży i chcesz je odebrać w sklepie, miej oko na swój adres e-mail, aby uzyskać informacje o dostępności urządzeń. Ewentualnie dodajmy to W dniu premiery do sprzedaży z pewnością trafi ograniczona liczba konsol, których egzemplarze powinny trafić bezpośrednio na półki.. Spekulanci jednak przygotują się na takie wydarzenie przy wsparciu swojej armii botów. Dostęp do systemów będzie więc jeszcze trudniejszy niż wcześniej.

READ  Wałęsa skarży się na orzecznictwo sądów w Polsce. „Byłem upokorzony. Jestem zmuszony skierować sprawę do Strasburga”.

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2020

Newsroom GOL

Zapraszamy Cie Polub profil newsroomu na Facebooku. Znajdziesz tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale także szereg fajnych dodatków.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.