Connect with us

technologia

PS4, PS5, Playstation Store, Sony

Published

on

PS4, PS5, Playstation Store, Sony

Cyberpunk 2077 wzbudził wiele kontrowersji od czasu premiery, w tym CD Projekt Red, który oferuje graczom zwrot pieniędzy z powodu problemów technicznych na obecnych konsolach.

Gracze, którzy chcą otrzymać zwrot pieniędzy za Cyberpunk 2077 na PS4 i PS5, powinni postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami.

Zwrot pieniędzy za grę Cyberpunk 2077

Kontrowersje dotyczące zwrotu pieniędzy w Cyberpunk 2077 zaczęły się od masowej krytyki wydajności gry na obecnych konsolach. W odpowiedzi CD Projekt Red wysłał list z przeprosinami za te problemy i oferując graczom zwrot pieniędzy za grę.

Cyberpunk 2077 Zwrot kosztów PS4 PS5 Sony Playstation Store
OFICJALNA ODPOWIEDŹ: CDPR początkowo odpowiedział na kontrowersje dotyczące zwrotu kosztów listem otwartym

Po wygaśnięciu tego listu Cyberpunk 2077 został usunięty ze sklepu Playstation, a gracze PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X zaoferowali ogromne zwroty pieniędzy.

Jak otrzymać zwrot pieniędzy za PS4, PS5 Cyberpunk 2077

Aby otrzymać zwrot pieniędzy za Cyberpunk 2077 PS4 i PS5, wykonaj poniższe czynności.

Cyberpunk 2077 Zwrot kosztów aktualizacji Sony Playstation Store 1.07 DLC
Dokonaj wyboru: Gracze będą musieli zdecydować, czy poczekać na ulepszenia, czy otrzymać zwrot pieniędzy za Cyberpunk 2077

Ty pójdziesz pierwszy To łącze w witrynie Playstation.

Następnie zaloguj się na swoje konto PSN, gdzie możesz rozpocząć proces zwrotu.

Niestety, proces od tego miejsca jest czekaniem, ponieważ musisz zatwierdzić żądanie zwrotu na podstawie wielu zmiennych, takich jak metoda płatności.

Niektórzy gracze zgłaszali bardzo długie oczekiwanie na ten proces, dlatego ważne jest, aby rozpocząć go jak najszybciej.

Cyberpunk 2077 pobrany z Playstation Store

Po tym, jak gracze walczyli o zwrot pieniędzy za Cyberpunk 2077 na PS4 i PS5 ze względu na standardy Playstation Store i procesy zwrotu, gra została całkowicie usunięta z Playstation Store.

Cyberpunk 2077 Playstation zwraca pieniądze na PS4 PS5
PRZESTOJE: Cyberpunk 2077 jest obecnie usuwany z PS Store

Pomogło to w fali zwrotów cyberpunkowych, dzięki czemu gracze mogli odzyskać swoje pieniądze.

Nie mamy żadnych aktualizacji od CD Projekt Red, jeśli gra prawdopodobnie wróci do Playstation Store. Jednak na razie pomoże to graczom uzyskać zwrot pieniędzy.

READ  Porzucenie iFixit pokazuje duże zmiany w naprawie iPada Pro M4

Cyberpunk DLC

Cyberpunk 2077 staje się coraz lepszy z każdym tygodniem dzięki wielu poprawkom od czasu jego premiery, a pierwszym zastrzykiem zupełnie nowej zawartości jest pierwsze DLC Cyberpunk 2077, które zostanie wydane na początku 2021 roku.

Chociaż nie wiemy zbyt wiele na temat DLC, spodziewamy się, że da graczom jeszcze więcej rzeczy do zrobienia w grze i potencjalnie wzbogaci historię.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *