Connect with us

technologia

Przypadkowo: BMW przedstawia na Gamescom koncepcję mini-Acemana o tematyce Pokemonów

Published

on

Zdjęcie: Gamescom / BMW / The Pokemon Company

BMW zaprezentowało wersję Pokémon swojego całkowicie elektrycznego pojazdu koncepcyjnego Mini Aceman w ramach współpracy MINI x Pokémon.

Pokazane w nieco dziwacznym segmencie Premiera gamescomu na żywo, prowadzonej przez Geoffa Keighleya, było dużo kwiecistego, skoncentrowanego na marce języka, ale nie było zbyt wiele szczegółów. To samochód koncepcyjny z „funkcjami do gier”, chociaż tak naprawdę nigdy nie wyjaśniono dokładnie, co to oznacza.

Wygląda na to, że samochód ma wiele ładnych grafik Pokémon na desce rozdzielczej, ale Oliver Heilmer, szef projektu mini i facet Keighley, którego pytał o pojazd, popisał się swoimi najlepszymi ruchami treningu medialnego, odrzucając pierwsze pytanie, aby je włączyć. trochę puchu, aby porozmawiać o gamescomie, a następnie poprowadzić rozmowę do bardzo konkretnego… nic. Widzisz, Mini to coś więcej niż samochód; To jest postać Pracują razem, aby zbadać ulicę.

Pokeew
Zdjęcie: Gamescom

Najwyraźniej ta współpraca to mecz stworzony w niebie, ponieważ Pikachu jest typem elektrycznym, a samochód jest również zasilany elektrycznie – zespół marketingowy mógł wybrać dwa trzy całe sekundy, aby to wymyślić. Dobra wiadomość dla Asha i jego ulubionego kieszonkowego potwora, ponieważ prawdopodobnie będą mogli pozostać na drodze w swoich wymyślnych rowerach, unikając przy tym paraliżujących podwyżek cen energii, ponieważ kryzys kosztów życia ogarnia narody na całym świecie.

Najwyraźniej możesz podłączyć konsolę do gier do tego Mini, ale znowu nie podano żadnych szczegółów. „Graj dalej” to motto tej współpracy. Dzięki Bogu udało im się wcisnąć te istotne informacje, inaczej zostalibyśmy z pytaniami.

Więc tak. Na pewno dziwny segment. Ale hej, przynajmniej ta sztuka nie była oparta na kosmosie. my był rozczarowany, że Geoff nie zapytał Olivera o jego ulubione Pokémony, jak obiecał.

Blog BMW ma więcej informacji o samochodzie. Obejrzyj poniższy film (przeskocz do końca, aby zobaczyć bit Pokemona):

Zdezorientowany? Zdezorientowany? Zmęczony? Pora snu. Daj nam znać, co myślisz o koncepcji Mini Aceman i jak przemawia ona do graczy poniżej. Daj nam też znać swoje domysły dotyczące ulubionego Pokémona projektanta. Zróbmy przynajmniej kilka kalamburów.

READ  Poprawa ścieżki od uczelni do kariery dla CPA
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.