Connect with us

Zabawa

Przyjaciele, sezon 16: Paweł opuszcza przyjaciół ?! Gwiazda ogłosiła ostatni dzień na planie!

Published

onAutor: ipla.tv
Friends 12 Season Odcinek 146. Paweł (Bartek Kasprzykowski), Anka (Magdalena Stużyńska)


Czy to naprawdę koniec „Przyjaciół”? Bartek Kasprzykowski, serial telewizyjny Paweł, podzielił się zdjęciami na Instagramie z Magdaleną Stużyńską, jego żoną serialu. W napisach żegna Ankę i plan serialu! Bez tej pary nikt nie wyobraża sobie, jak potoczą się przygody głównych bohaterów serialu „Przyjaciółki”… A może scenarzyści mają na to pomysł?

Czy to naprawdę koniec „Przyjaciół”? Anka i Paweł pożegnali się z planem!

Rodzina Strzeleckich w serialu „Przyjaciółki” to silna rodzina, która razem przetrwała wielkie dramaty i rozstania. Była zdrada, był alkoholizm, tragiczna śmierć syna Franka (Kajetan Borowski), próba samobójcza Pawła …

W 16. sezonie „Przyjaciółek” Anka, Paweł i Staś (Antoni Borowski) wydawali się znaleźć bezpieczną przystań pod Warszawą, gdzie Strzelecki odbudował dom rodzinny po babci. Czy odejście Kasprzykowskiego ze Stużyńskiej oznacza, że ​​para nie wróci razem do swojej wioski?

Zobacz też: Przyjaciele, odcinek 186: Zuza zapłaci życiem za utratę synów. Będzie miał atak serca!

Friends 16 sezon ZWIASTUN. Ślub Ingi i Maksa. Paweł Małaszyński w obsadzie!

Rozwijamy naszą stronę internetową poprzez wyświetlanie reklam.

Blokowanie reklam nie pozwala na tworzenie wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.


Przyjaciele sezon 16: Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Autor: Instagram– – Dzisiaj zakończyliśmy pracę z Magdaleną Stużyńską na planie – napisał Bartek Kasprzykowski pod wspólnym zdjęciem gwiazd na swoim profilu na Instagramie. – – Dzięki za wszystko Magda! – dodano gwiazdkę „Przyjaciele”.

Od jakiegoś czasu krążą plotki o zakończeniu emisji serialu „Przyjaciółki”. Powodem była początkowo pandemia koronawirusa, która wydarzyła się na planie z jedną z gwiazd i przerwała strzelaninę. Ostatnio o tym rozmawiano ostateczna decyzja producentów „Przyjaciółek”, którzy nie są zadowoleni z malejącej oglądalności serialu.

READ  Arcane zajmuje czołowe miejsce w serwisie Netflix w 38 krajach

Na szczęście dla fanów „Przyjaciółek” Kasprzykowski zakończył swoje wypowiedź w podpisie pod kolejnym zdjęciem. – – Dziś ostatni raz spotkaliśmy się na planie w sezonie 16. Do zobaczenia w następnym sezonie!! Gwiazdy żegnają ostateczny cios na planie 16. sezonu serialu. Kiedy skończy 17 lat, prawdopodobnie wkrótce się dowiemy.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.