Connect with us

Zabawa

Przyjaciele pocieszają Dominica D’Angelika z „Top Model”. Wśród nich Joanna „Popieram strajk kobiet” Jędrzejczyk …

Published

on

Nadal trwają echa burzy wywołanej dyskwalifikacją jednego z finalistów Najwyższy model. Dominic D’Angelica Musiał pożegnać się z programem, gdy ujawniono brud z jego przeszłości: Amerykanin został dziewięć lat temu oskarżony o seks z nieletnimkto powinien być nieprzytomny. Kilka lat później potencjalny „top model” odbywał cztery miesiące więzienia za planowanie ataków i przestępstw.

Władze stacji postanowiły zdyskwalifikować 30-latkaWywołanie gorącej dyskusji w Internecie, w której internauci zastanawiali się, czy w przypadku ewentualnej wygranej w reality show należy brać pod uwagę „błędy z przeszłości”. Dodatkowo pojawiły się informacje, które TVN wiedział o sprawie, która wciąż była w fazie badań nad programem … Swoją opinię podzieliły też gwiazdy Najwyższy model, Michał Piróg ja Dawid Woliński, brońcie razem kolegi i dzielcie się wyniosłymi zdaniami w dobrym stylu „Kto jest bez grzechu, najpierw rzuć kamień”.

Zobacz też: Klaudia El Dursi wspomina „Top Model”: „Jestem bardzo wdzięczna za ten program”

We wtorek sam zainteresowany przerwał ciszę zamieszczając na Instagramie szczegółowe oświadczenie zapewniające o tym fanów „nie został uznany za winnego” (domniemana sprawa Współżycie z nieprzytomną osobą nieletnią milczał). Po wpisie od razu nastąpiła lawina komentarzy od współdzielonych internautów, jednych solidaryzujących się z Amerykaninem, a innych zachwyconych decyzją nadawcy. Wśród komentatorów było wiele osób publicznych Wsparli go licznienie szczędząc mu miłych słów.

bDmRsdSl

Nie oceniaj, dopóki nie poznasz wersji obu stron – napisał Hubert Gromadzki.

Bądź silny – Michał Piróg chciał Dominica.

Bracia na zawsze – & nbsp skomentował jeden z uczestników 9. edycji programu Łukasz Bogusławski.

Bardzo się cieszę, że widzę ten post Axis Ugonoh był podekscytowany.

bDmRsdSm

Myślisz, że D’Angelica ma jeszcze szansę na karierę w polskim show-biznesie?

bDmRsdSn
bDmRsdSo
bDmRsdSG

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *