Connect with us

Sport

PRZYGOTUJ SIĘ DO PIŁKI NOŻNEJ | Wiadomości, sport, praca

Published

on

PRZYGOTUJ SIĘ DO PIŁKI NOŻNEJ |  Wiadomości, sport, praca

Upada pasmo południowe

TWINSBURG — Dobra passa dziewięciu meczów w fazie play-off drużyny South Range nagle zakończyła się w piątkowy wieczór.

Najwyżej notowany Perry zdobył pięć przyłożeń w pierwszej połowie i pięć przyłożeń, aby poprowadzić ósme rozstawione South Range w wygranym 32:0 finale regionalnym Dywizji V na stadionie Twinsburg Tiger.

South Range, aktualny mistrz stanu Division V, kończy sezon z bilansem 12-2. Raiders zdobyli siedem punktów w dwóch porażkach i średnio 38,7 punktu w dwunastu zwycięstwach. To pierwszy raz, kiedy odpadli z gry od porażki 10:0 z West Geauga w 2018 roku.

Perry pokonał South Range z sumą 474-194 jardami i 312 jardami w biegu. Piraci osiągali średnio 11,3 jarda na grę w porównaniu do 4,5 jarda na grę w przypadku Raiders.

Jayden Studio przebiegł 214 jardów i dwa przyłożenia na 11 prowadzących. Trent Taylor dodał 39 jardów na dwóch prowadzących. Walter Moses rzucił dwa podania po przyziemieniu, 47 jardów do Braydena Richardsa i 78 jardów do Luke’a Sivona.

Rozgrywający South Range, Tristan Toy, przebiegł 50 jardów na 10 prowadzących i 2 z 9 podań na 45 jardów. Liderami obrony byli Luke Starkey z dziesięcioma odbiorami i Gavin Nagy z dziewięcioma odbiorami.

Piraci przegrali w zeszłym roku w finale regionalnym 49:21 z South Range i przegrali 26:16 z West Branch w półfinale regionalnym IV Dywizji w 2021 roku.

W najbliższy piątek w półfinale stanowym Perry (14-0) zmierzy się z siódmym rozstawionym Canal Winchester Harvest Prep (12-1). Harvest awansował po pokonaniu Wheelersburga 22:0 na stadionie Joe Burrow w Atenach.

South pokonuje Struthersa

TALMADGE – Poochie Snyder rzucił cztery podania przyłożenia, podczas gdy rozstawiony z numerem czwartym Canton South pokonał Struthers 35-13 w regionalnym finale Dywizji IV na stadionie Larry’ego Bagnoli w piątek.

READ  Prezydent Argentyny wydał oświadczenie w sprawie Leo Messiego. Piłka nożna „Daj nam tę przyjemność”

Snyder wykonał 26 z 33 podań na odległość 310 jardów.

Canton South po raz pierwszy awansuje do półfinału stanowego i zmierzy się z piątym rozstawionym Glenville (11-3), obrońcą tytułu mistrza stanu. Glenville pokonał trzeciego rozstawionego Sandusky’ego Perkinsa 36-26 na stadionie Ely w Elyrii.

Struthers kończy 10-4, w tym porażki z 10-2 Genewą, 12-2 South Range i 10-2 Polską.


Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejContinue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *