Indie niszczą Kanadę 13-1 na Mistrzostwach Świata Juniorów w Hokeju | Wiadomości sportowe

Bhubaneswar: Wicekapitan Sanjay strzelił drugiego hat-tricka z rzędu, podczas gdy Araijeet Singh Hundal również trzykrotnie trafił do siatki, gdy broniące tytułu Indie wróciły mocne, a Kanada pokonała Kanadę 13:1 w swoim drugim meczu w grupie B FIH Junior Hockey Mistrzostwa Świata tutaj w czwartek.

Oszołomiony Francją 5:4 na początku turnieju, Indianie wrócili do turnieju i strzelili po trzy gole Sanjay (17., 32., 59.) i Hundal (40., 50., 51.).

Inni strzelcy to Uttam Singh (3. minuta, 47.), Shardanand Tiwai (35., 53.), kapitan Vivek Sagar Prasad (8.), Maninder Singh (27.) i Abhishek Lakra (55.).

Francja prowadzi w grupie B z dwoma zwycięstwami w tylu meczach, pokonując w czwartek Polskę 7:1, podczas gdy Indie zajęły drugie miejsce.

Indie zmierzą się z Polską w ostatnim meczu bilardowym w sobotę.

W środę, zszokowani Francją, Hindusi cieszyli się wczesnym posiadaniem piłki i wywierali presję na kanadyjskiego gola.

Wysiłki Indii natychmiast przyniosły owoce, gdy Uttam wypadł z kręgu i objął prowadzenie 1:0.

Gospodarze utrzymali presję i powiększyli prowadzenie w ósmej minucie dzięki kapitanowi Vivekowi, który wszedł po nakarmieniu Manindera Singha.

Kanada zdobyła dwa z rzędu rzuty rożne w 11. minucie, ale zmarnowała oba, gdy Indie zakończyły pierwszą kwartę z przewagą 2:0.

Wkrótce po wznowieniu gry Indie wygrały 3:0 na swoją korzyść, kiedy Sanjay strzelił gola z rzutu karnego po przewinieniu po pierwszym karnym rzucie rożnym.

Indie zwiększyły presję i w 21. minucie wykonały karny rzut rożny, ale przegapiły okazję.

Najlepszy piłkarz Indii, Maninder, wpisał się na listę strzelców na dwie minuty przed przerwą i strzelił rewanż po minięciu dwóch kanadyjskich obrońców, dając obrońcom tytułu 4:0 prowadzenie.

Sekundy przed drugą kwartą Kanada zdołała odzyskać bramkę z rzutu rożnego z Roopkanwar Dhillon.

READ  Białoruski sprinter czuje się bezpiecznie, w Polsce patrzy w przyszłość | Sporty

Indie zdobyły trzeci rzut rożny krótko po przerwie, a Sanjay ponownie strzelił gola.

Indianie kontynuowali ofensywę i zapewnili dwa kolejne karne rzuty rożne w krótkich odstępach czasu, z których Shardanand Tiwari zamienił drugi potężnym strzałem z ziemi w nogi kanadyjskiego bramkarza Daniela Goodwina.

Gospodarze powiększyli swoją przewagę do 7-1, wykonując w 41. minucie kolejny karny rzut rożny przez chuderlawego Araijeeta Hundala.

Uttam strzelił swojego drugiego gola tego dnia, strzelając z dobrej strony w 47. minucie.

W następnej minucie Kanada zapewniła sobie karny rzut rożny, ale indyjska obrona stanęła na wysokości zadania.

Potem to były całe Indie, kiedy Hundal strzelił dwa gole w krótkim odstępie czasu, aby strzelić hat-tricka.

Spokojny i spokojny Hundal najpierw trafił do domu po tym, jak został nakarmiony przez Manindera, a następnie znalazł koniec kanadyjskiej siatki szybkim, potężnym uderzeniem Suddepa Assist.

Siedem minut po rogu, jeszcze więcej można było się spodziewać, gdy Tiwari zamienił swój drugi karny róg dnia na 11-1 dla Indii.

Abhishek Lakra również znalazł się na liście strzelców iw 55. minucie wykorzystał ósmy karny róg dla Indii.

Sanjay zakończył idealny wieczór dla Indii, wykonując kolejny karny róg w ostatniej minucie meczu.

Wcześniej tego dnia Argentyna pokonała Egipt 15-0, Holandia pokonała Koreę 12-5, a Hiszpania 17-0 USA.