Connect with us

Sport

Przewraca się połowa transportu alkoholu w hrabstwie South | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Połowa przewrócona wczesnym wtorek w mieście Polska Fot. Straż Pożarna Falconer

Nie zgłoszono żadnych obrażeń po tym, jak przegubowa ciężarówka przewożąca ponad 40 000 funtów produktów piwnych przewróciła się we wtorek we wtorek.

Strażacy ochotnicy Kennedy i Falconer byli jednymi z wielu agencji, które ostatecznie zareagowały na przewrócenie, które zostało zgłoszone około 4:30 rano na rogu ulic Quaint i Clay Pond w Polsce. Naczepa rzekomo przewoziła piwo w różnych kształtach – w tym butelki i beczki – które było przymocowane do lokalnego browaru, gdy przewróciło się na stronę kierowcy podczas próby skręcenia zakrętu.

Do katastrofy prawdopodobnie przyczyniły się obfite opady śniegu, które spadły od poniedziałku do wtorku, pokrywając ulice okolicy, powiedział szef straży pożarnej Kennedy Keith Bean. „Zaangażowany w 100%” powiedział o pogodzie. „(Droga) była cała pokryta śniegiem i błotem pośniegowym, a kiedy kierowca skręcił, poprowadził go prosto do rowu”.

Załogi okręgowe zajmujące się transportem towarów niebezpiecznych zareagowały na wyciek oleju napędowego z naczepy. Jednak z Bath w stanie Nowy Jork trzeba było sprowadzić specjalny sprzęt HAZMAT.

Produkty piwne, szacowane na wagę od 40 000 do 45 000 funtów, musiały być ręcznie rozładowywane z naczepy z wywrotką na nową ciężarówkę, co było pracochłonnym procesem.

„Nie możesz po prostu podnieść ciężarówki całym ciężarem przy ścianie” powiedział fasola. „To by pękło.”

Mimo katastrofy większość ładunku została narażona na znaczne uszkodzenia.

„Właściwie nic się nie zepsuło” powiedział fasola. „Niektóre rzeczy się zepsuły i były jakieś uszkodzenia, ale nic dużego”.

Teren był zamknięty dla ruchu na kilka godzin, załogi opuściły miejsce zdarzenia około godziny 13:30.

Firma Ostrom Enterprises pomogła usunąć naczepę ze sceny. Zastępcy szeryfa hrabstwa Chautauqua i urzędnicy Departamentu Ochrony Środowiska również odpowiedzieli we wtorek.

READ  PKO Ekstraklasa. Wisła Kraków: wyd. Artur Skowronek

„Najważniejszą częścią był kierowca” Fasola powiedział „Mógł odejść bez szwanku.”

Otrzymuj najnowsze wiadomości i nie tylko w swojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.