Connect with us

Sport

Prześlij wiadomości NA ŻYWO: Chelsea nie podpisała kontraktu z Amrabatem w dniu ostatecznym, Man Utd widzi letnią umowę Pavard, Ayew do Forest

Published

on

Prześlij wiadomości NA ŻYWO: Chelsea nie podpisała kontraktu z Amrabatem w dniu ostatecznym, Man Utd widzi letnią umowę Pavard, Ayew do Forest

„Shambolic” Chelsea „rujnuje Hakima” nieudaną umową z PSG

Chelsea została oskarżona o zrujnowanie sześciu miesięcy kariery Hakima Ziyecha poprzez „szamboliczny” upadek jego wypożyczenia do PSG. pisze CLIFF HAYES.

SunSport rozumie, że 29-letni Ziyech jest wściekły i nawet zadzwonił do współwłaściciela Chelsea, Todda Boehly’ego, prosząc go o posprzątanie bałaganu.

PSG oznaczyło dokumenty jako „cyrk klasy A”, a znawca klubu ujawnił: „Ścieżka Chelsea Zachowanie było chaotyczne i lekceważące.

„Chelsea zrujnowała sześć miesięcy jego kariery. To naprawdę złe zachowanie, klub potraktował ten transfer beztrosko.

„To niedopuszczalne dla klubu ich kalibru, ale wydaje się, że podsumowuje ich obecny sposób robienia interesów”.

PSG nalega, by Chelsea zignorowała wiadomość e-mail zawierającą wstępną umowę pożyczki i serię telefonów, odpowiadając 75 minut później fałszywym, niepodpisanym dokumentem.

Mistrzowie Ligue 1 twierdzą również, że The Blues wysłali DRUGI błędny niepodpisany dokument, zanim ostatecznie otrzymali poprawną wersję trzy minuty po terminie.

Transfer Ziyecha został następnie zarejestrowany o 23:04 – cztery minuty po zakończeniu transmisji. Szefowie ligi francuskiej odrzucili apele PSG o ratyfikację, orzekając, że nastąpiło „nieuzasadnione opóźnienie” w przesłaniu im dokumentów.

Chelsea zaprzecza wersji wydarzeń PSG, ale przyznaje się do „błędów technicznych” opóźnionych dokumentów.

READ  Hurkacz i Linette startują na US Open. Wysokie nadzieje
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *