Connect with us

technologia

Programista Yooka Laylee Playtonic ostrzega przed oszustwami „Lil Gator Game”

Published

on

Obrazek: Playtonic Friends, MegaWobble / przez Steam

Deweloper i wydawca Yooka Laylee, firma Playtonic Games, zwróciła się do mediów społecznościowych, aby ostrzec przed nowym oszustwem, które jest obecnie powiązane z grą, którą wydaje.

Wygląda na to, że „ktoś” oferuje możliwość beta testów dla MegaWobble Gra Lil Gator. ma ukazać się w tym roku na Nintendo Switch i kilku innych platformach. Najwyraźniej jest to oszustwo.

Oto pełny opis Playtonic, który radzi graczom, aby nie klikali linków w zwodniczych wiadomościach:

„Spotkaliśmy kogoś, kto oferuje testy beta gry Lil Gator. Możemy potwierdzić, że to oszustwo, a nie od Playtonic lub @LilGatorGame. Gdybyśmy zaoferowali to naszym społecznościom, ogłosilibyśmy to na naszym Twitterze, a nie na wszystkich innych kanałach.

„Proszę NIE klikać linków w wiadomości oszustwa! Jeśli otrzymasz podejrzaną wiadomość, która rzekomo pochodzi od Playtonic, daj nam znać. Wszyscy pozostają zdrowi”.

W grze Lil Gator gracze rozpoczynają „czarującą” przygodę – poznaj nowych przyjaciół i odkryj wszystko, co wyspa ma do zaoferowania, wspinając się, pływając, zjeżdżając i ślizgając się. Możesz dowiedzieć się więcej o tej grze z naszej oryginalnej historii:

Miej oko na ogłoszenie daty premiery Lil Gator w najbliższej przyszłości.

READ  Nowe urządzenie przenosi muzykę do głowy - bez słuchawek
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.