Connect with us

technologia

Praktyczny z mocowaniem portfela MagSafe do iPhone’a 12 firmy Apple

Published

on

Obok MagSafe Etui i ładowarka „MagSafe”, którą firma Apple wprowadziła wraz z iPhone 12Jest też skórzany portfel z magnesami z tyłu, dzięki czemu można go przymocować bezpośrednio do jednego iPhone jako dodatkowe akcesoria. Portfele skórzane trafiły do ​​sprzedaży w weekend, więc wybraliśmy jeden, aby sprawdzić, czy będzie to opłacalna alternatywa dla tradycyjnego portfela.

Zasubskrybuj kanał YouTube MacRumors więcej filmów.

Jeśli chodzi o design, skórzany portfel ‌iPhone‌ za 59 USD jest dostępny z miękkiej europejskiej skóry w kolorach Baltic Blue, California Poppy (ciemnożółty kolor z odrobiną pomarańczy), Saddle Brown i Black. Jest lekki, kompaktowy i minimalistyczny i świetnie wygląda z tyłu „iPhone’a”.

W skórzanym portfelu możesz zmieścić od dwóch do trzech kart i najlepiej nie próbować dodawać więcej, ponieważ skóra jest znana z rozciągania i noszenia. Z tyłu skórzanego portfela znajduje się małe wycięcie na kciuk, ułatwiające wyciągnięcie karty. Jednak ze względu na dopasowanie kart w środku opanowanie gestu zajmie trochę czasu.


Pojemność na trzy karty może działać dla niektórych osób, ale dla tych, którzy mają wiele kart kredytowych oraz prawo jazdy lub dowód osobisty, skórzany portfel może nie być idealny. Skórzany portfel można podłączyć bezpośrednio do obudowy „iPhone’a 12” lub MagSafe i wyświetla na ekranie iPhone’a‌ małą animację informującą o połączeniu.

Jeśli chodzi o siłę magnesu, magnes w skórzanym portfelu jest na tyle mocny, że przylega do etui i pozostaje na miejscu, gdy „iPhone” jest energicznie potrząsany. Jesteśmy jednak sceptyczni, że pozostanie na swoim miejscu podczas rutynowego codziennego użytkowania.

Jeśli kilka razy dotkniesz skórzanego portfela, natychmiast się pojawi. Największym problemem jest jednak to, jak współdziała z workami. Jeśli włożysz dasiPhone‌ ze skórzanym portfelem do kieszeni, radzimy zachować ostrożność. Jeśli nie ustawisz go prawidłowo, istnieje prawdopodobieństwo, że „iPhone” zmieści się w kieszeni, podczas gdy portfel się wyślizgnie, podobnie jak usunięcie.

READ  Apple Inc. (NASDAQ: AAPL) - Wielkie nieszczęścia firmy Apple nigdy się nie kończą, ponieważ starsi użytkownicy komputerów Mac zgłaszają awarie

Połączenie magnetyczne nie jest wystarczająco mocne, aby mocno przymocować skórzany portfel do „telefonu”, gdy działa siła kieszeni. Jeśli nie będziesz ostrożny, może dojść do nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego przy regularnym użytkowaniu portfel poluzuje się. Twoje karty będą bezpieczniejsze, jeśli nie planujesz wkładać swojego „iPhone’a” do kieszeni. Jeśli jednak planujesz zakup skórzanego portfela i normalne korzystanie z niego, podczas wkładania i wyjmowania z kieszeni mocno trzymaj portfel i telefon i upewnij się, że portfel nie wypadnie przypadkowo.

Ci, którzy mają przy sobie więcej niż trzy karty, lub ci, którzy chcą mieć swobodę w korzystaniu z portfela bez obawy o problemy z przywiązaniem, prawdopodobnie powinni wybrać portfel skórzany, ale może to być przydatny dodatek dla tych, którzy są ostrożni i tych, którzy wolą minimalistyczny wygląd i portfel.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *