Connect with us

Sport

Pozwany Pozwany w Incydencie w Niles | Wiadomości, sport, praca

Published

on

YOUNGSTOWN — mężczyzna z New Haven w stanie Connecticut, który w zeszłym miesiącu próbował wymknąć się władzom w motelu w Niles, stoi teraz w obliczu zarzutów federalnych.

Montrell Holmes, lat 25, został 10 listopada oskarżony przez federalną ławę przysięgłych pod zarzutem napaści, oporu lub utrudniania pracy urzędnikowi. W czwartek nie przyznał się do winy podczas aktu oskarżenia przed sędzią Amandą M. Knapp z Sądu Okręgowego Północnego Ohio.

Holmes pozostaje w areszcie federalnym i nie ustalono dalszych terminów procesu w jego sprawie.

25 października amerykańscy marszałkowie zlokalizowali pojazd połączony z dziewczyną Holmesa na południowo-wschodnim parkingu Days Inn przy 1300 Youngstown Warren Road w Niles. Holmes był poszukiwany na podstawie nakazu aresztowania przez policję Boardman za skradziony pojazd, który staranował radiowóz w Poland Village.

Członkowie grupy zadaniowej otoczyli pokój 203 motelu Niles, a kiedy agenci weszli do pokoju, Holmes podobno wybiegł na balkon. Kiedy walczyli, balustrada balkonu zawaliła się, powodując, że Holmes i agent upadli na ziemię. Zdjęcie więzienne przedstawia Holmesa z głębokim rozcięciem na nosie.

Agenci wkroczyli z paralizatorem, aby ujarzmić Holmesa i ostatecznie zakuli go w kajdanki. Holmes został przewieziony do Trumbull Regional Medical Center na leczenie. Holmes został następnie aresztowany przez policję Boardman i przewieziony do więzienia hrabstwa Mahoning.

W sprawie policyjnej Boardman dotyczącej polskiego radiowozu policyjnego, akta sądu hrabstwa Mahoning pokazują, że Holmes był powiązany z ławą przysięgłych badającą zarzuty utrudniania wymiaru sprawiedliwości, ucieczki i ucieczki, kradzieży i odbioru skradzionego mienia.

Otrzymuj najnowsze wiadomości i nie tylko w swojej skrzynce odbiorczej

READ  Ekstraklasa partnerem technologicznym Red Bee dla platformy OTT | Aktualności
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *