Connect with us

Sport

Powiernicy Canfield słyszą obawy dotyczące jeleni | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Powiernicy Canfield słyszą obawy dotyczące jeleni |  Wiadomości, sport, praca

CANFIELD – Powiernicy społeczności mieli we wtorek pełny dom, między przedłużającymi się skargami na proponowane przez Mill Creek MetroParks polowanie na jelenie, a deweloperem poszukującym zaangażowania w wodę.

Kwestia jeleni była pierwsza, ponieważ kilka omawiało plan Mill Creek MetroParks dotyczący kontrolowania populacji jeleni na swoich posiadłościach, w szczególności na farmie w Canfield Township i innych posiadłościach w pobliskich społecznościach.

„Park wykorzystuje dolary z naszych podatków na finansowanie pozyskiwania i przetwarzania jeleni” – powiedział Mickey Drabison z Youngstown.

Powiedział, że urzędnicy parku skupili się na nieruchomościach w MetroParks Farm, Vickers Nature Preserve i Saw Hill Creek. Dodał, że myśliwi mogą zabrać jednego kozła i siedem jeleni w ramach licencji łowieckiej.

„Chcą zabić 3000 jeleni, co może zająć nawet 10 lat” – powiedział Drabison.

Głos zabrała również Pearl Berezo Sinistro z Polski. Powiedziała: „Czy jesteśmy ludźmi czy mordercami, żeby zabijać takie potulne zwierzęta?”

Jerry Serbel, który jest właścicielem nieruchomości obok parku w Youngstown, obawia się, że zostanie zastrzelony, jeśli zbliży się do parku.

Wszyscy, którzy mówili o polowaniu, pytali powierników Canfield, czy pomogliby zapobiec polowaniu.

Przewodniczący Brian Governor powiedział, że społeczność nie może nic zrobić, ponieważ społeczności podlegają poprawionemu kodeksowi Ohio.

„Wzywam wszystkich do rozmowy z zarządem Mill Creek Park w tej sprawie” – powiedział gubernator.

Skrzyżowania na polach CANFIELD

W innej umowie adwokat Michael Thompson zwrócił się do powierników w sprawie proponowanego rozwoju Canfield Crossing. Powiedział, że deweloperzy, których reprezentuje, chcieli kontynuować projekt, ale potrzebowali ostatecznej zgody na doprowadzenie wody do nieruchomości.

„Istnieją trzy możliwe ścieżki dla wody” – powiedział Thompson. „Możemy zejść na Turner Road, zjechać z Palmyra Road lub dostać się do niej z (innej działki miejskiej na zachodzie)”.

READ  Wicepremier Polski zapowiada wsparcie dla organizacji Igrzysk Europejskich

Powiedział, że pierwszy wybór dałby rozwój 45 proponowanych budynków mieszkalnych rurociągiem czystej wody ze społeczności przez ABC Water and Storm Water District.

Powiedział, że druga i trzecia opcja mogą obejmować aneksję do miasta w celu uzyskania wody.

„Łączenie z miastem nie jest tym, co chcemy robić” – powiedział Thompson. „Miasto ma podatek dochodowy w wysokości 1 proc., co jest nieatrakcyjne dla rozwoju”.

Powiedział, że potrzebne jest zobowiązanie do dostarczenia wody na czas, do 1 lipca 2024 r. Jeśli istnieje solidny plan dotyczący wody dla społeczności, Thompson powiedział, że podpiszą porozumienie, aby go nie aneksować.

„Rozmawialiśmy z okręgiem wodnym Youngstown i ich to nie obchodzi” – powiedział powiernikom. „Nadal wolimy prowadzić projekt z wodą miejską. Jak możemy z Tobą współpracować, aby tak się stało? Nie chcemy aneksji, naprawdę nie. Chcemy, aby ten rozwój pozostał w gminie.”

„Nie oddamy ziemi w tej społeczności za wodę” – powiedziała powierniczka Marie Cartwright. „Pozostaniemy miastem i użyjemy wszelkich dostępnych środków, aby tak pozostało”.

Ówczesny gubernator powiedział, że problem ma zbyt wiele ruchomych części, a społeczność potrzebuje reprezentacji prawnej.

Thompson wspomniał również, że Universal Development jest skłonny zebrać 300 000 USD, aby poprowadzić linię do swojego rozwoju.

Menedżer miasta Keith Rogers, który zasiada w zarządzie ABC Water District, powiedział, że istnieje porozumienie między Youngstown i ABC dotyczące umieszczenia wodociągów wzdłuż Turner Road. Powiernik Joe Paloski powiedział, że rury zostaną uruchomione wkrótce po podpisaniu umowy.

Thompson powiedział, że jest gotów usiąść z prawnikiem społeczności i rozwiązać problemy, aby programiści mogli iść naprzód.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejContinue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *