Connect with us

Zabawa

Poszukiwanie zemsty trwa w czerwcu

Published

on

Netflix
NFLX
z pewnością odniósł ogromny sukces dzięki pierwszej części oryginalnego serialu w reżyserii Omara Sy Łubin. Streamer miał premierę pierwszych pięciu odcinków 8 stycznia, a fani masowo oglądali.

Netflix poinformował wkrótce po premierze, że oczekuje się, że francuski dramat napadu obejrzy ponad 70 milionów gospodarstw domowych w ciągu pierwszych 28 dni na platformie. W rzeczywistości liczba ta była z grubsza jeszcze wyższa 76 milionów kont członkowskich na całym świecie Dostosować. Metryka wyświetlania Netflix liczy dwie minuty czasu oglądania serialu lub filmu wystarczająco długo, aby wskazać, że wybór miał być wyświetleniem. łubin Według wewnętrznych wskaźników firmy był to najczęściej oglądany tytuł na Streamerze w pierwszych trzech miesiącach 2021 roku.

Serial inspirowany przygodami Arsène Lupin, fikcyjnego złodzieja dżentelmena i mistrza przebrania, stworzonego przez francuskiego pisarza Maurice’a Leblanc’a w 1905 roku. Od tego czasu jego książki doczekały się dziesiątek seriali telewizyjnych i filmów.

Część pierwsza – W cieniu Arsène – pobić wiele poprzednich rekordów streamera. Szybko stał się pierwszym francuskim serialem, który znalazł się na liście 10 najlepszych w USA, ale sukces był światowy. Zajęła pierwsze miejsce we Francji, Brazylii, Wietnamie, Argentynie, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Polsce, Holandii, Filipinach, Szwecji i wielu innych krajach z 93% procentem zgniłych pomidorów.

Ponadto, po sukcesie serii, oryginalna książka Leblanc wzbudziła ponowne zainteresowanie i była popularna na rynkach międzynarodowych, takich jak Francja, Włochy, Hiszpania, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i Korea.

Sy gra Assane Diopa, mężczyznę, który chce pomścić swojego ojca za niesprawiedliwość wyrządzoną mu przez zamożną rodzinę. Jako nastolatek życie Assane’a wywróciło się do góry nogami, gdy jego ojciec zmarł po tym, jak został oskarżony o przestępstwo, którego nie popełnił. 25 lat później użyje „Arsène Lupin, Gentleman Burglar” jako inspiracji do pomszczenia ojca.

Jest kilka powodów, dla których seria radziła sobie tak dobrze, w dużej mierze ze względu na czas jej wydania. Część pierwsza była idealną ucieczką od rzeczywistości pandemii Covid-19 oraz samotności i izolacji związanej z zamknięciem. Widz został przeniesiony na przygodę życia w bardzo pięknej Francji. Niezwykły krajobraz w połączeniu z uroczym Sy jako głównym bohaterem tej pełnej wrażeń podróży był idealną kawą. I choć temat mężczyzny próbującego pomścić śmierć ojca jest trudny, to sam serial pozostał lekki. Pozostawiło też dla widza ogromny cliffhanger.

Łubin część 2Pięć odcinków będzie miało premierę na całym świecie 11 czerwca. Historia toczy się dalej, gdy Assane kontynuuje poszukiwanie zemsty na Hubercie Pelligrini, człowieku, który rozerwał swoją rodzinę na kawałki. Siedząc plecami do ściany, musi teraz pomyśleć o nowym planie, nawet jeśli oznacza to narażenie się na niebezpieczeństwo.

Powrót tego ulubieńca fanów zaledwie kilka miesięcy po jego pierwszej premierze na Streamerze nastąpił po dwóch ostatnich szybkich zmianach. Selena: Seria powrócił z drugim i ostatnim sezonem 4 maja, dokładnie pięć miesięcy po premierze pierwszego sezonu w grudniu. A Netflix nie każe fanom czekać, aby dowiedzieć się, kto zabił Sarę Guzman. Drugi sezon przełomu Kto zabił Sarę? Premiera 19 maja, zaledwie dwa miesiące przed premierą meksykańskiego serialu dramatycznego 24 marca. Fani szybko stali się obsesją na punkcie tego filmu, a program urósł do pierwszego miejsca z 55 milionami subskrybentów.

Oprócz Sy, Hervé Pierre, Nicole Garcia, Clotilde Hesme, Ludivine Sagnier, Antoine Gouy, Shirine Boutella i Soufiane Guerrab grają. łubin został stworzony przez George’a Kay’a (Zbrodniarzu, zabij Ewę) we współpracy z François Uzanem (biznes rodzinny). Drugą część serii wyreżyserowali Ludovic Bernard i Hugo Gélin, a wyprodukowali ją Isabelle Degeorges i Nathan Franck dla Gaumont Télévision. Część pierwszą napisał Louis Leterrier (Teraz widzisz mnie, ciemny kryształ) i Marcela Said (Narcos Mexico).

READ  Xbox Series X doładowuje się najpóźniej, gdy GAME potwierdza, że ​​lodówka Series X będzie wkrótce dostępna | Gry | zabawa
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.