Connect with us

Sport

Pospieszne gole na zwycięstwo na Litwie, aby ponownie rozbudzić nadzieje na mistrzostwa świata

Published

on

Rashed Al Qemzi z Drużyny Abu Dhabi chce otrząsnąć się z niepowodzenia z zeszłego miesiąca w Polsce.

golf dzisiaj, reporter personelu

Rashed Al Qemzi z zespołu Abu Dhabi ma na celu wygranie weekendowego Grand Prix Litwy, aby ponownie rozbudzić swoje nadzieje na czwartą koronę UIM F2 World Championship.

Kierowca Emirates jest zdeterminowany, by zlekceważyć porażkę z zeszłego miesiąca w Polsce, gdzie błąd wyścigowy jednego z najsłabszych kierowców spowodował, że został odsunięty na bok w otwarciu sezonu.

„Coś podobnego przydarzyło mi się podczas pierwszego Grand Prix w zeszłym sezonie i nadal udało mi się zdobyć tytuł” ​​– powiedział kierowca z Emiratów przed niedzielną drugą rundą mistrzostw w Kupiskis.

„Myślę, że tym razem nadal mam duże szanse. Mam nową łódź, która jest dla mnie bardzo dobra. Gdyby nie błąd innego kierowcy, wygrałbym w Polsce, ale to już za mną i dążę do zwycięstwa na Litwie.

Mansoor Drugie miejsce Al Mansoori w Augustowie, za Niemcem Stefanem Haginem, podkreśla jego własne umiejętności, a Al Qemzi wierzy, że jego kolega z drużyny z Abu Zabi może bardzo dobrze radzić sobie w tych mistrzostwach.

„Mansoor stale się poprawia i ma przed sobą wspaniałą przyszłość w F2” – powiedział. „Kierownictwo Abu Dhabi Marine Sports Club wybrało najlepszych do reprezentowania zespołu, a Mansoor ma wszystko, czego potrzeba, aby wspiąć się na szczyt”.

Mansoori, który jest drugi w mistrzostwach F2, jest gotowy na kolejne duże wyzwanie w Kupiskis na łodzi, która w zeszłym roku poprowadziła Qemziego po tytuł mistrza świata.

„Wynik w Polsce dał mi dużo pewności siebie” – powiedział. „Pokazało, że mogę konkurować z chłopakami z przodu Formuły 2 i to motywuje mnie do walki o kolejny dobry wynik na Litwie.

„Koncentruję się na wykończeniu na dobrej pozycji. Nadal jestem całkiem nowy w F2, wciąż buduję i zdobywam doświadczenie. Chcę jednocześnie wspierać i podążać śladami Rasheda i to zaszczyt być w łodzi trzykrotnego mistrza świata.

READ  Najbardziej samotny wspinacz na Evereście

Duet Team Abu Dhabi znalazł się w silnym składzie 21 łodzi zbierających się w Kupiskis, gdzie Litwin Edgaras Riabko zamierza odnieść kolejne zwycięstwa na swojej imprezie domowej.

Po zakwalifikowaniu się w sobotnie popołudnie łodzie F2 wezmą udział w wieczornym wyścigu meczowym, zanim rozpocznie się Grand Prix Litwy o godzinie 17:00 czasu lokalnego w niedzielę.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.