Connect with us

Zabawa

Ponowne małżeństwo i pragnienia zaćmią Nadzwyczajnego Adwokata Woo w 10 najlepszych programach telewizyjnych Netflix

Published

on

Nowy dramat Kim Hee Sun Remarriage and Desires demonstruje swoją dominację w dziesiątce największych światowych programów telewizyjnych Netflix. Najnowsza seria Makjang, wydana 15 lipca, wspina się na wyższe pozycje, podczas gdy „Extraordinary Attorney Woo” Park Eun Bin wślizguje się na dzienne listy przebojów.

Remarriage and Desires bije Extraordinary Attorney Woo w 10 najlepszych programach telewizyjnych Netflix

(Zdjęcie: Netflix)

Odpowiedni Flix Patrol, platforma do gromadzenia danych strumieniowych, „Remarriage and Desires” wspina się na szóste miejsce w 10 najlepszych programach telewizyjnych Netflix na świecie. Ośmiodcinkowa seria jest obecnie numerem jeden w Hongkongu, Japonii i Singapurze.

Oprócz krajów azjatyckich seria Makjang jest popularna również w krajach europejskich, zajmując szóste miejsce w Polsce, siódme we Włoszech i Francji oraz dziesiąte w Szwajcarii.

Flix Patrol 20 lipca

(Zdjęcie: Flix Patrol)

CZYTAJ WIĘCEJ: „Ponowne małżeństwo i pragnienia” Kim Hee Sun tworzy globalne top 10 programów telewizyjnych Netflix

Dodatkowo Remarriage and Desires rozszerzyło swoją premierę z 32 do 49 krajów.

Tymczasem hit ENA K-drama Extraordinary Attorney Woo traci trochę rozpędu, spadając na ósme miejsce. Obecnie jest numerem jeden w Malezji, Korei Południowej i Wietnamie.

Fotosy „Adwokat nadzwyczajny Woo”

(Zdjęcie: kanał ENA)
Park Eun Bin

Co ciekawe, obok „Remarriage and Desires” i „Extraordinary Attorney Woo” na codzienne listy przebojów Netflix pojawił się kolejny K-dramat.

Historyczna seria fantasy „Alchemia dusz” zajmuje 10. miejsce. Główni aktorzy K-Drama to Lee Jae Wook, Jung So Min, Hwang Min Hyun, Shin Seung Ho, Oh Na Ra i Yoo Joon Sang.

Ponowne małżeństwo i pragnienia: dlaczego nowy dramat Kim Hee Sun jest wart objadania się

„Ponowne małżeństwo i życzenia”

(Zdjęcie: Oficjalny Netflix Korea)
Plakat „Ponowne małżeństwo i życzenia”.

Netflix wypuścił wszystkie osiem odcinków jednocześnie, dając widzom idealną ilość czasu na obejrzenie serialu.

READ  Każdy program Harlana Cobena na Netflix w 2022 r.

Wyreżyserowany przez reżysera Secret Royal Inspector Kim Jung Min i napisany przez Lee Geuna Younga z dramatu K z 2015 roku Moja matka jest synową, Remarriage and Desires dotyczy władzy i zemsty, a małżeństwo nie jest związkiem między dwojgiem ludzie z prawdziwą miłością, ale jako biznes.

Z pomocą elitarnej firmy kojarzącej Rex, prowadzonej przez dyrektora generalnego Choi Yoo Sun (Cha Ji Yeon), są odpowiedzialni za znajdowanie osób i ich potencjalnych partnerów.

Jednak tak nie jest w przypadku głównego bohatera Seo Hye Seung (Kim Hee Sun). Gdy jej świat chwieje się nad kochanką męża, obiecuje pomścić śmierć Kang Nam Sika (Kwon Hyuk) poprzez zemstę na osobie, która zrujnowała życie jej rodziny.

Zadziorna prawniczka Jin Yoo Hee (Jung Eugene) wykorzystuje swoje wdzięki, by uwieść mężczyzn i sprawić, by się w niej zakochali. Nie wiedzieli, że zamierza ukraść ich fortunę i zostawić ich w prochu.

Seo Hye Seung postanawia zaatakować Rexa, aby powstrzymać ją przed zastraszaniem innych ludzi i robieniem tego, co zrobiła mężowi.

Nowym celem Jin Yoo Hee jest dyrektor generalny Hibulla, Lee Hyung Ju (Lee Hyun Wook), rozwiedziony samotny ojciec i zamożny młody miliarder, który dorobił się własnoręcznie.

Obok Kim Hee Sun, Junga Eugene’a i Lee Hyung Ju Park Hoon występuje również jako były kochanek Seo Hye Seunga w serialu Netflix Remarriage and Desires.

GDYBYŚ PRZEOCZYŁ: Związek Kim Hee Sun: podobno przedmałżeńskie romanse z mężem Chaebolem

KDramastars posiada ten przedmiot
Ze scenariuszem Geca Wills

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.