Connect with us

technologia

Polskie technologie wodne na targach Pak Water&Energy Expo w Lahore – Polska w Pakistanie

Published

on

Polskie technologie wodne na targach Pak Water&Energy Expo w Lahore – Polska w Pakistanie

Polskie technologie wodne na targach Pak Water&Energy Expo w Lahore

27.12.2023

W dniu 26 października 2023 r. Ambasada RP była gospodarzem wydarzenia pt. „Polskie technologie wodne” na marginesie targów Pak Water&Energy Expo w Lahore.

W wydarzeniu wzięło udział licznie zgromadzonych uczestników, w tym przedstawiciele polskich firm, a także znani eksperci pakistańscy posiadający doskonałą wiedzę z zakresu środowiska wodnego i zarządzania nim.
W swoim przemówieniu inauguracyjnym Pan Maciej Pisarski, Ambasador RP, przedstawił krótką charakterystykę uczestniczących firm działających w Polsce. Jego Ekscelencja omówił bieżące problemy związane z wodą, w szczególności powodzie, zanieczyszczoną wodę i powiązane aspekty. Podkreślił, w jaki sposób polskie firmy mogą wnieść swoje innowacyjne pomysły do ​​infrastruktury i mechanizmów wodnych Pakistanu.
Polskie firmy Symbiona, Pietrucha, Meliorex i Nanoseen aktywnie uczestniczyły i dzieliły się swoimi pomysłami dotyczącymi warunków wodnych w Pakistanie i ich przyszłego wpływu na środowisko Pakistanu.
Wśród gościnnych prelegentów znaleźli się dr hab. Fazilda Nabeel, specjalistka ds. zarządzania wodą i klimatem, dr. Podzielili się także swoimi pomysłami na to, w jaki sposób polskie technologie mogą zostać zastosowane i okazać się rewolucyjne w pakistańskiej branży wodociągowej.
Wydarzenie zakończyło się sesją pytań i odpowiedzi z udziałem poszczególnych prelegentów i przedstawicieli polskich firm.

Zdjęcia (5)

READ  Szef Xbox „ufa” Nintendo, że nie zrobi niczego, co mogłoby zaszkodzić branży gier
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *