Connect with us

Zabawa

Polski nadawca publiczny TVP wprowadza komedię romantyczną z „The Love Buzz” na listę sprzedaży EFM

Published

on

Polski nadawca publiczny TVP wprowadza komedię romantyczną z „The Love Buzz” na listę sprzedaży EFM

Największy polski nadawca publiczny TVP wkracza na nowy poziom, zajmując czołowe miejsce na europejskim rynku filmowym słodko-gorzką komedią o dwóch kobietach w średnim wieku.

„The Love Buzz” („Miłość Jak Miód”) skupia się na tym, co dzieje się, gdy po zastoju menopauzy dwie kobiety po pięćdziesiątce o zupełnie odmiennych poglądach na życie postanawiają zamienić się domami i stylem życia.

Więcej różnorodności

„The Love Buzz” powstał na zlecenie i sfinansowanie TVP, a jego producentem jest warszawskie Akson Studio. Film wyreżyserował Maciej Migas („Rysa”, „Życie musi trwać dalej”), producentem Michał Kwieciński („Filip”), a współautorami scenariusza „Hotelu 52” są Aneta Głowska i Katarzyna Leżeńska.

Aleksandra Kazmieruk, dyrektor ds. sprzedaży globalnej w TVP, powiedziała: „Dzięki temu zabawnemu i podnoszącemu na duchu filmowi wkraczamy w dziedzinę komedii romantycznych. W dzisiejszych czasach widok dwóch kobiet po pięćdziesiątce znajdujących miłość i nowe przyjaźnie wydaje się niezwykły, a The Love Buzz jasno pokazuje, że wiek to tylko liczba”.

Film opowiada o losach dwóch kobiet, Maiki (Agnieszka Suchora) i Agaty (Edyta Olszówka), które łączy tyle samo, co dzieli. Jeden mieszka na wybrzeżu Morza Bałtyckiego, drugi w Tatrach. Jeden prowadzi sklep ze słodyczami, drugi jest odnoszącym sukcesy projektantem wnętrz. Jedna jest wdową, druga właśnie została porzucona przez partnera dla młodszej kobiety. Jedna jest zajęta życiem swoich dzieci i wnuków, druga jest bezdzietna i dba tylko o swój rozwój duchowy.

Kiedy obie kobiety spotykają się na pogrzebie wspólnego przyjaciela, Agata przekonuje Maikę, by urozmaiciła sytuację i zamieniła się życiem – co przynosi zarówno komiczne, jak i dramatyczne skutki. Dystrybutor TVP Intl. planuje szeroką europejską premierę na terytoriach takich jak Wielka Brytania, Irlandia, Islandia, Szwecja, Norwegia, Finlandia, Belgia, Holandia, Luksemburg, Dania, Grecja i kraje niemieckojęzyczne.

READ  Crakk: Vidyut Jammwal, Jacqueline Fernandez i Arjun Rampal rozpoczną zdjęcia w Polsce (zobacz zdjęcia)

W programie TVP znalazł się także zapowiadany wcześniej serial szpiegowski „Zatoka szpiegów” w reżyserii Michała Rogalskiego.

Najlepsza różnorodność

Zapisać się do Biuletyn Różnorodny. Aby uzyskać najświeższe informacje, śledź nas dalej Facebook, ŚwiergotI Instagrama.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *