Connect with us

Zabawa

Polski dramat kryminalny „Feedback”: w serwisie Netflix w listopadzie 2023 r

Published

on

Polski dramat kryminalny „Feedback”: w serwisie Netflix w listopadzie 2023 r

Zdjęcie: Opinia – Opus TV

Fascynujący nowy polski dramat kryminalny, Wiadomość zwrotnaukaże się w serwisie Netflix w listopadzie 2023 r. Szczegóły są obecnie ograniczone, ale śledzimy wszystko, co musisz wiedzieć Wiadomość zwrotnałącznie z fabułą, obsadą, zwiastunem i datą premiery w serwisie Netflix.

Wiadomość zwrotna to nadchodzący serial kryminalny autorstwa polskiego Netflixa w reżyserii Leszka Dawida, będący adaptacją powieści Jakuba Zulcyka ze scenariuszem Kacpra Wysockiego.

Łukasz Dzieciol i Piotr Dzieciol to dwaj producenci wykonawczy dramatu kryminalnego. Opus TV to studio produkcyjne polskiego dramatu kryminalnego.


Jaka jest fabuła? Wiadomość zwrotna?

Marcin Kania, były muzyk rockowy, alkoholik, musi stawić czoła demonom swojej przeszłości, zagłębiając się w najgłębsze zakątki i mroczne zakątki Warszawy w poszukiwaniu zaginionego syna.


Kim są aktorzy Wiadomość zwrotna?

Na razie potwierdzonych jest tylko dwóch aktorów Wiadomość zwrotna.

W roli głównej Marcin Kania występuje Arkadiusz Jakubia. Polski aktor nigdy nie zagrał w filmie ani serialu Netflixa. Najbardziej znany jest z głównych ról w filmach takich jak cicha noc, Jestem zabójcą, Prosta historia o miłościI Sztuka kochania. Opowieść Michaliny Wisłockiej.

Jan Hrynkiewicz wciela się w rolę „Krystiana Lolewskiego „Lolusa”. Aktor nigdy nie zagrał w oryginale Netflixa, a najbardziej znany jest z ról w filmach takich jak… Nienawiść, Pitbull, Święto Bożego CiałaI słoń.


Jaka jest liczba odcinków?

W chwili pisania tego tekstu łączna liczba odcinków nie jest jeszcze znana.


Czy jesteś podekscytowany oglądaniem? Wiadomość zwrotna na Netfliksie? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

READ  Dlaczego filmy Capry i Wildera przetrwały | Krajowy Rejestr Katolicki
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *