Polska wyprzedza Canfield | Wiadomości, sport, praca

POLSKA – Pomimo porażki czterech seniorów i dwóch startujących z zeszłorocznego okręgowego finału, Poland Bulldogs kontynuowało swoją mocną grę wcześnie, pokonując Canfield Cardinals 46-35 w kolejnym rozdziale „Bitwy 224”.

– Tego właśnie oczekujemy – powiedział trener Polski Nick Blanch, którego drużyna zajęła pierwsze miejsce w plebiscycie Associated Press 2019 Division II. „To zawsze świetna gra. Jestem dumny z wysiłków naszych dziewczyn. Nigdy go nie spakowali. Wiedzieliśmy, że Canfield tego nie zakończy.

„Ponieważ jesteśmy młodszym zespołem z Jackie (Grisdale) i kilkoma dzieciakami, które w tym roku wskakują do swoich nowych ról, a dla wielu z nich ważniejsze, staramy się to sprawdzić. Byliśmy i graliśmy kilka meczów na torze. „

Grisdale był katalizatorem dla Bulldogs (3-1) z 25 punktami w grze. Mary Brant dodała 15.

Alyssa D-Ill poprowadziła kardynałów (1-3) z 11 punktami.

Na początku Canfield miał przewagę 7: 3 z przewagą Riley Chambers 3: 3. Brant odpowiedział dwoma rzutami z rzędu, remisując z Polską 3:48 w pierwszej kwarcie.

Kardynałowie prowadzili 11-10 po pierwszym, kiedy obie drużyny zamieniły się wiadrami w drugiej kwarcie, aż dwie kolejne 3 z Gianny DeLuncio i Ryley Chambers dały Canfieldowi 22-16.

– Czasami w pierwszej połowie wydawało mi się, że zaatakowaliśmy ich naprawdę dobrze – powiedział trener Canfield Matt Reel. „Często byliśmy napastnikami. Myślę, że trochę nam deptaliśmy po piętach. „

Zrobili to, ale nie mogli znaleźć dodatkowego kubełka, aby zbudować większą separację, gdy Polska zakończyła kwartę w biegu 6-2, aby uzyskać wynik w połowie drogi do 24:22.

Po tym, jak Brant zakończył mecz na 24, Grisdale zaliczył pierwszą ze swoich czterech 3 w trzeciej kwarcie, zamieniając to, co w zasadzie było tam iz powrotem, w grę z wieloma piłkami.

READ  1 osoba zginęła w pożarze domu w Polsce | Wiadomości, sport, praca

Reel powiedział, że jego zespół dobrze jej strzegł w pierwszej połowie i utrzymał ją na ośmiu punktach, ale przejęła ją w drugiej połowie.

„Nie broniliśmy ich tak dobrze, jak byśmy chcieli” – powiedział Reel. „Naprawdę dobrzy gracze tworzą naprawdę dobre gry. Myślałem, że to największa różnica w grze. Kiedy wynik był remisowy, uderzył w te dwie trójki i to zmieniło całą karnację gry. „

Polska była w stanie ustawić różnorodne ekrany, które pozwoliły Grisdale dobrze wyglądać. Blanch czuła, że ​​gdyby nie siedzieli, Grisdale nie zyskałaby tak dobrego wyglądu, jak ona.

„Moi koledzy z drużyny ustawili dobre ekrany i dali mi piłkę” – powiedział Grisdale. „Właśnie dostałem się do strefy i miałem nadzieję, że tam wejdą. Miałem pewność, że to oni.

„Naprawdę rozmawialiśmy o znaczeniu trzeciego kwartału po przerwie. Po prostu starałem się pozwolić grze płynąć i nie wymuszać zbyt wiele, pozwolić na to i wziąć to, co było dla mnie otwarte. „

Blanch nie był zaskoczony, że Grisdale przejął kontrolę.

– Właśnie to robi – powiedział Blanch. „Jest znana ze swoich strzałów, ale potrafi też wysyłać i atakować. Ona zmienia zasady gry. Jestem z niej bardzo dumny, że ma przy sobie jej głowę. To był trudny początek. Robią to świetni strzelcy. Musisz nauczyć się jeździć z wzlotami i dostosować się do upadków. Zrobiła to i miała dla nas naprawdę świetną ćwiartkę. „

Bulldogs prowadzili 39:33 w ostatniej kwarcie i powiększyli prowadzenie po dwóch rzutach wolnych od Grisdale z 5:26 na 43:33.

Równie imponująca jak strzelanina Grisdale’a w trzeciej kwarcie była obrona Bulldoga, którą Canfield ograniczył do strzelania 7-1 w ostatniej klatce.

„Stajemy się coraz lepsi dzięki grupie dzieciaków, które uczą się swoich ról i są naprawdę świetne” – powiedział Blanch. „Każda wygrana to ważna wygrana, ale cieszę się też, że jestem na ziemi i rozegram mecz. Wykonujemy dobrą robotę, wypełniając go, ale to nowy zespół i nie patrzymy zbyt daleko w przyszłość, ponieważ nie wiemy, co przyniesie jutro. Nie wyprzedzamy się zbytnio. „

READ  Francja vs Dania FIFA World Cup 2022 aktualizacje na żywo: starcie FRA vs DEN na stadionie Al Bayt wkrótce się rozpocznie