Connect with us

Sport

Polska Village przechodzi regulacje dotyczące trawy naturalnej | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Polska Village przechodzi regulacje dotyczące trawy naturalnej |  Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie personelu / JT Mark Thompson, przewodniczący Komisji Planowania Wsi Whitehouse Poland (po lewej), wita Marka Mineharta jako najnowszego członka Komisji. Minehart powiedział, że nie może się doczekać służby wiosce.

POLSKA – Według przewodniczącego rady Michaela Thompsona, we wtorek odbyło się trzecie czytanie trzech rozporządzeń w sprawie trawy naturalnej po tym, jak kilku mieszkańców wyraziło zainteresowanie.

Jego najprostszym wyjaśnieniem na temat naturalnej trawy było „dobrze utrzymany trawnik”. Wykorzystuje się naturalnie występujące trawy, które nie są zbyt wysokie, ale pasują do koncepcji łąki.

„To architektura krajobrazu zrównoważona środowiskowo” – powiedział. „To część rosnącego trendu”.

Rada przyjęła trzy rozporządzenia dotyczące trawy naturalnej, przestrzeni zewnętrznych i budynków pomocniczych, aby stworzyć wyjątek dla trawy naturalnej i ograniczenia dotyczące nieruchomości mieszkalnych. Thompson stwierdziła, że ​​rada miasta jest gotowa zezwolić ludziom na posiadanie naturalnej trawy po bokach i z tyłu posesji mieszkalnej, ale nie przed jej frontem.

Rada poinformowała również, że hrabstwo buduje drogę North Lima Road z południa do Ravine Place. Radny Jay Macejko powiedział, że zapyta audytora hrabstwa Mahoning, czy istnieje miejski fundusz drogowy, pobrany z 5 dolarów opłaty za tablicę rejestracyjną, który zostanie wykorzystany na ukończenie 0,5 mili North Lima Road od Ravine Place do drogi stanowej 170. .

W międzyczasie rada omówiła sfinansowanie niewielkiej części, około 31 000 dolarów, i późniejszy zwrot kosztów.

W innym numerze ulicznym mieszkaniec Johnson Place, Ken Adams, rozmawiał z radą miasta o tym, co może się stać z Alvern Drive. Podjazd Adamsa prowadzi do Alvern, dawnej drogi żwirowej.

„Położono około czterech centymetrów żwiru, a na wierzchu ułożono cztery centymetry podstaw” – powiedział. „Stworzyło to zaporę wodną, ​​która została zbudowana na moim trawniku. Chcę tylko naturalnego odpływu, który odprowadzałby wodę.

READ  Layla Moran, posłanka Lib Dem, wzywa Brytyjczyków do ochrony oblężonej społeczności LGBT + w Polsce

Adams powiedział, że droga została zbudowana około 2020 roku.

Macejko powiedział, że przejrzał dokumentację dotyczącą tej drogi, która jest drogą wydzieloną i nigdy nie została zagospodarowana. Burmistrz Tim Sicafuse powiedział, że skontaktuje się z nowym inżynierem wiejskim i zobaczy, co da się zrobić.

Thompson zapytał, czy taniej byłoby usunąć drogę i pokryć ją żwirem. Adams powiedział, że wolałby po prostu znaleźć sposób na odwrócenie wody deszczowej i utrzymanie drogi.

Radna Abbie Bosak powiedziała, że ​​może przyjechać na miejsce zdarzenia wraz z radnym Chrisem Graffem i ocenić sytuację. Powiedziała, że ​​trzeba coś zrobić.

„Pan Adams często tu przychodził, aby prosić o pomoc” – powiedział Bosak. „Zawsze zachowywał się z szacunkiem i uprzejmie, dlatego powinniśmy mu pomóc”.

Powiedziała, że ​​musi być jasne, że rada słucha spokojnych, pełnych szacunku obywateli i że rozwiązania osiągają nie tylko ci, którzy krzyczą i okazują swój gniew.

W innych sprawach rada zatwierdziła zalecenie Sicafuse dotyczące mianowania Marka Mineharta do Komisji Planowania Wsi w celu obsadzenia wakującego stanowiska. Minehart powiedział, że dorastał w Polsce i ukończył Polskie Liceum Seminarium w 1991 roku. Uczęszczał na Uniwersytet w Toledo, który ukończył w 1996 roku. Ożenił się, wrócił do Polski i był stałym wolontariuszem w Poland Woods.

Według przewodniczącego Komisji Marka Thompsona Komisja Planowania jest odpowiedzialna za przeglądanie, zmienianie i opracowywanie rozporządzeń miejskich dotyczących nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. Komisja przedstawia rekomendacje, a rada akceptuje lub odrzuca zmiany.

Rada omówiła także kwestię Komisji Rewizyjnej hrabstwa Mahoning 911. Stan nakazuje hrabstwom Ohio utworzenie Komisji Rewizyjnej 911, a Poland Village poproszono o głosowanie na jednego z czterech kandydatów do rady. Kandydatami są Dallas A. Bigley ze Struthers, Michael S. Patrick ze Struthers, Julius Oliver z Youngstown i Christine Oliver z Canfield. Rada głosowała na Christine Oliver.

READ  Nick Kyrgios pokonał Pablo Carreno Busta wynik, skróty, reakcja, półfinały vs. Hubert Hurkacz

Masz ciekawą historię? Skontaktuj się z JT Whitehouse, wysyłając e-mail na adres [email protected]. Śledź nas na X, dawniej Twitterze, @TribToday.

Najnowsze wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejContinue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *