Polska, SR Girls Cruise; Irlandzcy chłopcy wygrywają | Wiadomości, sport, praca

Koszykówka chłopców

¯ URSULINE 67, BENEDICTINE 54: CLEVELAND – The Fighting Irish przedostali się do Cleveland i wrócili z wygraną po pokonaniu Benedyktynów w czwartek.

Brady Shannon prowadził zespół z 21 punktami. Vinny Faluto i Jakylan Irving dodali po dziewięć.

Ursuline (8-4) oddała 10 strzałów za łukiem. Faluto miał trzy, a Shannon dwie. Pięciu innych graczy uderzyło po jednym.

Koszykówka dziewcząt

¯ WESTERN RESERVE 66, SPRINGFIELD 28: NEUE MITTELSTADT – Danielle Vuletich zdobyła 26 punktów i siedem zbiórek, a Olivia Ater zdobyła 15 punktów z pięcioma zbiórkami i trzema asystami podczas rzutu Lue Devils.

Western Reserve, który poprawił się do 9: 4 i 6: 1 w MVAC Scarlet, otrzymał 12 punktów, trzy asysty i trzy przechwyty od Brooke Schantz oraz 10 asyst od Kennedy’ego Millera.

Po pierwszej kwarcie Springfield traciło zaledwie 15:10, ale w połowie spotkania spadło o 32:14 i goście wycofali się w drugiej połowie. 13 punktów Kylee Kosek prowadziło do Tygrysów.

¯ SOUTH RANGE 50, NILES 21: NILES – The Raiders przeszli do 10-3 w tym sezonie po wielkim zwycięstwie nad Nilesem.

Po kontuzji najlepszego strzelca Izzy Lamparty’ego, Lexi Giles prowadziła South Range z 15 punktami. Mallory Vidman i Hannah Crouse dodali po 11.

Dla Nilesa Maddie Davis prowadziła z dziewięcioma punktami.

¯ CHAMPION 46, CRESTVIEW 34: CHAMPION – gospodarze Golden Flashes pokonali powolną pierwszą połowę i przypieczętowali wynik dopiero wtedy, gdy w czwartej kwarcie zostawili rebeliantów 19-11 za sobą.

Emma Gumont zdobyła siedem ze swoich 17 mocnych punktów w czwartej kwarcie, a Madison Stewart pięć z siedmiu punktów w swoim czasie jako mistrzyni (3-1 ogólnie, 3-1 MVAC-Gray). Brooke Whitt dodała 10 punktów za Złotą Błyskawicę.

READ  STS rozszerza swoją ofertę gier na żywo w Polsce o Genius Sports

Krista Perry zdobyła 16 punktów, prowadząc Rebeliantów, prowadząc 10-5 po przerwie, 14-12 w przerwie i 27-23 w ostatnich ośmiu minutach. Mara Halas dodała 10 punktów za Crestview (8-, 2-4).

¯ POLSKA 52, JEFFERSON 19: JEFFERSON – The Bulldogs objęli prowadzenie 25-2 po kwarcie i świętowali zwycięstwo podczas konferencji Northeast 8 z gospodarzami jastrzębi.

Jackie Grisdale zdobył 19 punktów i prowadził Polskę (12: 1, 6: 0), która grała bez dwóch startujących.

10 punktów Taylora Skinnera doprowadziło Jeffersona (5-7, 4-5).