Connect with us

Zabawa

Polska słynęła z historii wsi | Wiadomości, sport, praca

Published

on

POLSKA – Willow Moyer może nie opanowała do perfekcji umieszczania właściwych liczb we właściwej kolejności, ale przynajmniej ma na myśli właściwe liczby.

„Jeden-dziewięć-dziewięć” – powiedziała 5-letnia Willow z Polski, zapytana, pod jakie numery zadzwonić w nagłych wypadkach.

To powiedziawszy, była wśród tych dzieciaków, które nauczyły się właściwych podstaw bezpieczeństwa przeciwpożarowego i radzenia sobie z powiązanymi sytuacjami awaryjnymi, dzięki uprzejmości Western Reserve Joint Fire District, jednego ze sprzedawców sprzedających 14. NS w sobotę.

Całodzienne rodzinne spotkanie miało uczcić założony w 1802 r. Polendorf, założony w 1866 r. jako mała osada licząca kilkuset mieszkańców. We wsi znajduje się ponad 100 zabytkowych domów wybudowanych przed 1900 rokiem, a także dzielnica biznesowa, o której wielu twierdzi, że sięga swoich początków.

Wydarzenie upamiętniło także byłego szefa policji Russella D. Beatty’ego, który niespodziewanie zmarł w swoim domu 28 sierpnia. Beatty, który również prowadził we wsi wydział uliczny, miał 62 lata.

„Kocha wozy strażackie; zawsze mówi o bezpieczeństwie przeciwpożarowym ”- powiedziała matka Willow, Helena, dodając, że ma od ośmiu do dziesięciu zabawkowych ciężarówek.

Rodzina często jeździ na kemping, wliczając w to niedawną podróż do Cook Forest w Pensylwanii, a Willow wie, że musi polać wodą lub innym płynem ogień, aby upewnić się, że całkowicie zgasł przed opuszczeniem kempingu. Ponadto zna przeszywający dźwięk alarmu przeciwpożarowego w rodzinnym domu i wie, że musi wyjść z domu, gdy zadzwoni dzwonek do drzwi – dodał jej ojciec Josh.

„Mówimy dzieciom:„ Nie baw się zapałkami lub zapalniczkami, sprawdzaj czujnik dymu ani nie dzwoń do straży pożarnej, aby ją zdobyć ”- powiedział Bill O’Hara, oficer bezpieczeństwa przeciwpożarowego w Joint Fire District, który również uczy ognia bezpieczeństwo w polskich szkołach.

READ  Próbki biologiczne przechwycone na lotnisku Metro przez polskiego badacza chorób zakaźnych

WRJFD miał również pod ręką szereg wskazówek dotyczących bezpieczeństwa, takich jak upuszczanie na podłogę, wielokrotne toczenie i rozciąganie nóg, jeśli odzież zapaliła się; nigdy nie dotykaj gorących drzwi podczas pożaru; trzymaj się nisko, aby uniknąć wdychania dymu; regularna praktyka ćwiczeń ucieczkowych z co najmniej dwiema drogami ewakuacyjnymi; i umieść czujniki dymu, aby wszyscy w domu je słyszeli.

Ze względów bezpieczeństwa Brett Sweitzer z Flinton w Pensylwanii owinął się drucianą siatką, podczas gdy piłą łańcuchową wyrzeźbił wizerunek łysego orła w pniu drzewa.

Sweitzer, który prowadzi sklep o nazwie B&T Chainsaw Carvings, miał kilka rzeźb z dyni i innych jesiennych i halloweenowych rzeźb, które namalował i sprzedał podczas imprezy. Sweitzer specjalizuje się w rzeźbieniu wielu różnych zwierząt i ptaków, powiedział.

„Chcieli mieć tu rzeźbiarza, ale moi rodzice byli już zajęci, więc poprosili nas” – powiedziała żona Sweitzera, Tiffany, której rodzice Benjamin i Melinda Rannels są mistrzami rzeźbienia.

Para przyprowadziła również swoje dzieci, Adalynn, 2 lata, i Raiden, 4 miesiące.

Na imprezę przywieziono również szeroką gamę koni, kóz, kurczaków i innych zwierząt, które były częścią małego zoo, ku uciesze rodzeństwa Brayden i Brooklyn Nohe z Polski, odpowiednio 3 i 4.

„Jeździli na kucykach, jedli frytki i grali w gry” – powiedziała jej matka Krystal, dodając, że dzieci też są miłośnikami zwierząt.

Inną formą rozrywki, z której korzystało wielu uczestników w każdym wieku, był Konkurs Idola Polski, w którym uczestnicy oferowali swoje interpretacje piosenek z różnych gatunków, a trzyosobowe jury oceniało ich występy pod względem wysokości, stylu, frazowania, dykcji i prezentacji.

„Ona jest moją ulubioną artystką”, powiedziała Breanna Clinton z Hubbarda, odnosząc się do gwiazdy pop Adele.

W rezultacie 21-letnia Clinton zaprezentowała swoją interpretację przeboju Adele z 2011 roku „Turning Tables” i otrzymała wysokie uznanie jury za jej występ.

READ  Terminy te zostały wzbogacone w Słowniku Oxfordzkim. Co masz na myśli?

„To jedna z ich starszych piosenek” – dodał Clinton.

Na sprzedaż było wiele towarów, takich jak biżuteria, pachnące mydła, karty bejsbolowe i wypieki.

Świętuj Polskę i inne uroczystości obejmowały minigolfa, spacer po South Main Street, konkurs dekoracji dyni, rysunki kredą na chodniku, paradę, wyprzedaż książek, targowisko, cichą aukcję i fajerwerki.

Artyści

Wśród uczestników Poland Idol na sobotnim wydarzeniu Celebrate Poland byli:

• Logan Nicholas

• Jakub Latessa

• Justina Collingwooda

• Sean Ripple

• Gary Ripple

• Suzi Patterson

• Breanna Clinton

• Bob Szlachetny

• Annę Porter

Otrzymuj najnowsze wiadomości i nie tylko w swojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *