Connect with us

Sport

Polska Rada Leśna zatwierdza nową politykę dopuszczalnego użytkowania | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Polska Rada Leśna zatwierdza nową politykę dopuszczalnego użytkowania |  Wiadomości, sport, praca

Przez JT WHITEHOUSE

Pisarz personelu

POLSKA – we wtorek Zarząd Miejski w gabinecie miejskim zatwierdził nową czteropunktową politykę dotyczącą wykorzystania terenu do celów rekreacyjnych lub innych imprez.

Osoby korzystające z obiektu muszą uzyskać zezwolenie i podpisać zrzeczenie się w celu innym niż rekreacja osobista. Drugi punkt uniemożliwia jakiejkolwiek organizacji pobieranie opłaty za wstęp na wydarzenie w lesie.

Trzecia dyrektywa dotyczy zakazu rejestracji osób korzystających z lasu w celach turystycznych lub innych celach rekreacyjnych, z wyjątkiem rejestracji w schroniskach lub pawilonach. Ostatecznym zatwierdzonym punktem jest to, że wszystkie zrzeczenia się wydarzeń muszą pochodzić z zarządu lasu.

Członek zarządu Robert Elias powiedział, że nowe zasady – zasadniczo – zapewnią wszystkim dostęp do lasu.

„Rada wioski musi wiedzieć, co dzieje się w lesie, więc potrzebujemy tych zasad” – powiedział Elias.

dr Ian Renne zagłosował na „nie”, podczas gdy członkowie zarządu Elias, James Brammer, Mark Thompson i Chris Graff głosowali za proponowaną polityką.

„Chcę jasno powiedzieć, że te wytyczne nie wyróżniają żadnej osoby” – powiedział Graff, zauważając, że żadna grupa nie może obciążać ani odmawiać innym korzystania z obiektu.

W innej sprawie lokalna mieszkanka Lauren Schroeder zwróciła się do zarządu, wypowiadając się przeciwko tym, którzy rutynowo zbierają drewno opałowe z powalonych drzew w lesie i rozdają prezenty na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”.

„Więc jakie są szkody? „Po prostu uważam, że nie powinniśmy wycinać drewna opałowego z drzew leśnych” – powiedział Schroeder. „Dla kawałka lasu byłoby to godne pochwały, ale polski las miejski to znacznie więcej niż kawałek lasu. Las to miejsce szczególne, wyspa dzikiej przyrody w morzu zabudowy miejskiej. Jest to miejsce relaksu, odnowy duchowej, inspiracji i promocji zrozumienia, uznania, uczucia i żywotnej współzależności ludzi i systemów naturalnych.”

Powiedział zarządowi, że rejestrowanie było błędne na kilku poziomach. Powiedział, że jest to sprzeczne z doktryną, że las powinien być zachowany w stanie naturalnym.

„Posusz jest istotną częścią lasu” – powiedział Schroeder w odniesieniu do składników odżywczych, które zwraca, aby wspomóc regenerację. Wspomniał też o innych zebranych tam plonach.

„Duży, kolorowy grzyb Chicken of the Woods tworzy spektakularny pop koloru w jesiennym lesie” – powiedział Schroeder, prezentując zdjęcie, które zrobił jednemu z grzybów, a następnie zdjęcie po tym, jak ktoś go usunął.

[email protected]

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej



Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *