Polska przemyka obok Canfielda w thrillerze | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie sztabowe / Neel Madhavan 10-letnia Connie Cougras idzie na przerwę we wtorek wieczorem, aby zdobyć dwa ze swoich 17 punktów przeciwko Canfield.

POLSKA – Nawet przy dwucyfrowym deficycie we wtorek wieczorem zaufanie Polski nigdy nie osłabło.

Po opuszczeniu Canfield na większą część nocy, ale nadal trzymając się razem, główny trener Bulldogs, Nick Blanch, wiedział, że jego drużynie zostało coś w zbiorniku na torze.

Za swoją opatentowaną obroną przed pułapkami, Bulldogs wrócili, by przecisnąć się obok Cardinals 52-50 w pojedynku rywalizacyjnym.

„Wrzuciliśmy to na dodatkowy bieg”, powiedział Blanch. „Trochę bardziej się rotowaliśmy, robiliśmy kilka przerw dla kilku osób, zaczęliśmy trochę wykorzystywać nasz wolny czas i w końcu po prostu nam się to podobało. Jesteśmy bardzo dumni z naszych dzieci, że nigdy się nie poddają. Jeśli zostaniesz pokonany przez 12 lub więcej punktów, drużyny często się pakują. To szczególna grupa. Walczyli dalej i bez względu na sytuację – zły faul, faul czy cokolwiek się wydarzyło – po prostu grali dalej i próbowali zagrać w następną grę.

Canfield (5-3) nie marnował czasu, trafiając cztery z pierwszych pięciu koszy, aby zbudować swoją pierwszą dwucyfrową przewagę. Ale za każdym razem – raz w pierwszej i raz w drugiej połowie – Polska cofała się ze swoją obroną.

„Chcieliśmy trafić we właściwe miejsca, a kiedy to zrobiliśmy, pomyślałem, że mamy świetne ujęcia”. Główny trener Canfield, Matt Reel, powiedział. „Z jakiegoś powodu nie mieliśmy wielu osób, które chciałyby chodzić w te miejsca przez cały czas, a kiedy robisz to przeciwko drużynie traperów, bardzo trudno jest osobie, która jest przyłapana, mieć i stworzyć dobre podanie „Jakaś zniewaga dla nas”.

READ  WHP Global podpisuje umowę z Fashioncenter GmbH na obuwie Lotto i modę sportową w Niemczech i Polsce

The Bulldogs (7:1) zmniejszyli przewagę do dwóch w przerwie i objęli pierwsze prowadzenie meczu 1:20 w drugiej połowie. Canfield zareagował agresywnym pośpiechem i do ostatniej trzeciej pozycji prowadził pięć punktów.

Jednak, gdy gra trwała, a sprzedaż Canfielda rosła, zaczęła doganiać Cardinals, zwłaszcza w czwartym kwartale. Canfield zakończył z 26 piłkami przeciwko polskiej strefie pułapki.

„To jest całkowicie nie do przyjęcia” powiedział Rolle. „Twoja presja przeszkadzała nam, ale nie zrobiliśmy tego, czego nas nauczono i to jest najbardziej rozczarowujące. (The Bulldogs) absolutnie zasłużyli na wygranie tego meczu. Przynieśli go do nas i byli agresorem w trzeciej i czwartej kwarcie. Twoja agresja doprowadziła nas do wycofania się i prawdopodobnie właśnie z tego powodu jestem najbardziej rozczarowany, ponieważ tak naprawdę nie wykorzystaliśmy tej chwili w pełni, pomyślałem.

Pomimo utraty piłki, Canfield prowadził dziewiątką na około cztery minuty przed końcem i wydawał się być na dobrej drodze do dokończenia sprawy. Ale Bulldogi myślały inaczej.

Najpierw polska studentka Mary Brant trafiła za 3 punkty. Potem, po wymuszeniu straty, polska seniorka Abby Farber zagrała za trzy punkty po faulu na krótkiej przerwie i nagle była to gra za trzy punkty.

Canfield sfaulował i wyszedł na linię rzutów wolnych, ale w czwartej kwarcie był tylko 3-6. Podczas gdy Cardinals zdołali stanąć na linii tylko 2-1 tylko trzy razy, Polska odpowiedziała layupami – najpierw Brant, a drugie junior Katie McDonald, która tylko dała Polsce drugie prowadzenie w meczu.

Po rzucie wolnym od Cardinals seniora Alyssy Dill remis 49-49, seniorka Polki Connie Cougras, która prowadziła wszystkich strzelców z 17 punktami, dała Bulldogs ostatnie prowadzenie z prowadzeniem za kierownicą na niecałą minutę przed końcem.

Około 15 sekund temu Canfield dostał ostatnią szansę po tym, jak Polak chybił rzut wolny.

READ  FTX Crypto Cup: R Praggnanandhaa przegrywa z Janem-Krzystofem Dudą

„Chcieliśmy się upewnić, że znają sytuację” Blanch powiedział o ostatniej przerwie przed rzutem wolnym. „Obecnie nie próbujemy wymyślać koła na nowo. Chcemy tylko upewnić się, że wiedzą wszystko, ponieważ w ferworze… dużo się dzieje.”

Blanch dodała, że ​​chcą również upewnić się, że Dill będzie bronił, jeśli piłka trafi im w drogę, ponieważ przeprowadziła ofensywnie Canfield przez mecz z 14 punktami.

Dill złapał dobicie z chybienia i pchnął piłkę na podłogę. Dwie rundy później Senior Summer przyjrzał się Sammarone z zewnątrz. Jej strzał był obramowany, Bulldogi odbiły się rykoszetem, kończąc wszystko na linii rzutów wolnych.

„Chcieliśmy mieć pewność, że mamy dobry strzał” powiedział Rolle. „Mieliśmy coś zaplanowane, ale nie zrobiliśmy tego tak, jak chcieliśmy. Mamy szeroko otwarty widok. Naprawdę chcieliśmy wziąć to w oponę i dać się faulować. Ale mieliśmy otwarte oko i ufamy, że podejmie tę decyzję, dopiero co chybiła.”