Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Poland’s Fest Festival przyciąga 50 000 na trzecią edycję

Published

on

Poland’s Fest Festival przyciąga 50 000 na trzecią edycję

Fest Festival przez cztery dni gościł na tegorocznej edycji 50 000 gości, co jest rekordową frekwencją dla polskiego festiwalu.

Trzecia doroczna impreza, promowana przez warszawskiego promotora Follow The Step, odbyła się w dniach 10-13 sierpnia w Chorzowskim Parku Śląskim – największym parku w Europie.

The Chainsmokers, Rudimental, Nothing But Thieves, Rüfüs du Sol, James Arthur i Jungle znaleźli się wśród 200 artystów występujących na 11 scenach podczas festiwalu.

– Trzecia edycja Fest Festival dobiegła końca i została okrzyknięta przez festiwalowiczów i media najpiękniejszym festiwalem tego lata w Polsce – mówi rzecznik Follow The Step.

The Chainsmokers, Rudimental i Nothing But Thieves znaleźli się wśród 200 artystów występujących na 11 scenach

„Podczas całego festiwalu zgromadziliśmy prawie 50 000 zwiedzających – rekordowa frekwencja dla festiwalu – a festiwal trwał nieprzerwanie przez 120 godzin.

„Fest Festival to znacznie więcej niż niezwykły festiwal muzyczny. Miasto festiwalowe pełni szczególną rolę, która zachęca festiwalowiczów do korzystania z jego atrakcji, takich jak występy artystyczne, akcje społeczne i warsztaty.”

W przeciwieństwie do większości europejskich festiwali Festiwal Fest mógł się odbyć w zeszłym roku, z 35 000 koncertowiczów zaszczepionych przeciwko Covid-19. Edycja 2021 była największym wydarzeniem odbywającym się w Polsce w tym roku.

Follow The Step kontynuuje swój sezon festiwalowy z Aby nadawaćodbędzie się w Warszawie 9 i 10 września.


Otrzymuj więcej takich artykułów do swojej skrzynki odbiorczej, subskrybując Indeks IQ, ILORAZ INTELIGENCJIbezpłatny fragment wiadomości e-mail zawierający najważniejsze wiadomości z branży muzycznej na żywo.

READ  Rosjaninowi Zwonariewie odmówiono wjazdu do Polski
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *