Connect with us

technologia

Pokémon TCG: Scarlet & Violet wprowadza zmiany do Pokémon TCG

Published

on

Pokémon TCG: Scarlet & Violet wprowadza zmiany do Pokémon TCG

POkémon szkarłatny oraz Pokemon Violet uruchomiona w zeszłym miesiącu, zapoczątkowując nową rasę Pokémonów, gdy Trenerzy wyruszyli na poszukiwanie skarbów w regionie Paldea. Pokémon TCG idzie w jego ślady, czyniąc kolejny krok w nadchodzącym czasie Szkarłatny i Fioletowy Seria z dostosowaniami do estetyki kart, zawartości opakowania i nie tylko.

Obrazy mapy nie są ostateczne.

Idąc dalej, klasyczne żółte ramki, które otaczają karty Pokémon TCG, staną się tymi samymi srebrnymi ramkami, które są używane w Japonii. Ta zmiana oprawia grafikę Pokémon TCG w jej pierwotnie zamierzoną krawędź i jeszcze bardziej ujednolica grę w skali globalnej. Podkategoria karty trenera (wsparcie, stadion itp.) znajdująca się obecnie w prawym górnym rogu kart trenera zostanie przeniesiona do lewego górnego rogu mapy, aby była lepiej widoczna w rękach graczy.

Obrazy mapy nie są ostateczne.

Wraz z tym zmieniają się również karty energetyczne Szkarłatny i Fioletowy Seria. Nazwa energii jest teraz wyświetlana u góry mapy obok nowego znacznika podtypu energii. Ikona energii wyświetlana obecnie na kartach energii pojawia się teraz w prawym dolnym rogu kart energii. Ta zmiana sprawia, że ​​ilość i rodzaj energii dołączonej do każdego pokemona jest bardziej zrozumiała dla każdego gracza. I wreszcie, ikony rozszerzeń zostały teraz zastąpione kodami rozszerzeń w lewym dolnym rogu każdej karty.

Obrazy mapy nie są ostateczne.

Ze względu na globalną inflację wpływającą na koszty materiałów i produkcji, produkty Pokémon TCG będą podlegały różnym wzrostom sugerowanej ceny detalicznej wraz z wprowadzeniem na wybranych rynkach Szkarłatny i Fioletowy Seria. Na przykład cena pakietu przypominającego wynosi od 3,99 USD do 4,49 USD. Aby nadal zapewniać pozytywne wrażenia i wartość Pokémon TCG, każda paczka kart Pokémon zawiera teraz trzy gwarantowane karty premium na wzmacniacz — wszystkie karty o rzadkości Rzadkiej lub wyższej są teraz kartami premium. Ponadto niektóre produkty są dostarczane z dodatkowymi elementami. Na przykład Elite Trainer Box zawiera dodatkowy pakiet wzmacniający i pełną kartę promocyjną grafiki.

READ  Prototyp Google Pixel Watch został podobno znaleziony w restauracji

Rywalizacja będzie nadal ważną częścią Pokémon TCG Szkarłatny i Fioletowy Seria — bądź na bieżąco z nadchodzącą aktualizacją dotyczącą standardowej rotacji!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *