Connect with us

technologia

Podczas gali Game Awards 2023 Sega ogłosiła pięć nowych gier w 90 sekund

Published

on

Podczas gali Game Awards 2023 Sega ogłosiła pięć nowych gier w 90 sekund

Czas leci na gali Game Awards 2023, podczas której mówi się zarówno o darmowych prezentach na Steam Deckach, jak i o informacjach o Muppetach. Sega nie zmarnowała jednak żadnego z 1:33, które znalazła w centrum uwagi – wydawca ujawnił ponad pięć nowych gier z niektórych swoich uśpionych marek.

Nadchodzące wpisy obejmują nowe gry z serii Jet Set Radio, Shinobi, Golden Axe, Streets of Rage i Crazy Taxi. Jak wynika z komunikatu prasowego, projekty te stanowią część inicjatywy mającej na celu zagłębienie się w „skarbnicę” kultowych serii firmy Sega, a każdy z nich zostanie „przeprojektowany na nowo z myślą o współczesnej publiczności”. Nie jest jasne, czy niektóre z tych gier będą przeróbkami, czy bezpośrednimi kontynuacjami, ale większość rozgrywki, którą pokazała Sega, z pewnością wyglądała na nową – w szczególności nagrania Jet Set Radio i Streets of Rage wyglądały świetnie bardziej niż tylko przeróbki. W chwili pisania tego tekstu nie ma jeszcze okien wydań dla żadnej z gier.

Rok 2023 nie był najbardziej pracowitym rokiem Segi, ale nie był też powolny: spin-off Jak smok: Ishin przeniósł serię z powrotem do późnego okresu Edo; Kompania Bohaterów 3 dalej rozwijał legendarną serię strategii czasu rzeczywistego; Totalna Wojna: Warhammer 3 kontynuował marsz treści popremierowych; I Niekończący się loch stworzona z myślą o uzależniającej pętli roguelite w pracowitym sezonie jesiennym.

Aha, i Sonic został od razu zamordowany.

Czytaj więcej

READ  Profesor Joshua D. Zimmerman przedstawia: Józef Piłsudski. Ojciec założyciel współczesnej Polski
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *