Connect with us

technologia

Po krytyce Sony oferuje bezpłatną aktualizację Horizon Forbidden West z PS4 do PS5

Published

on

Sony planuje teraz darmowe Horyzont Zakazany Zachód Uaktualnij z PS4 do PS5. Zwrot o 180 stopni następuje po powszechnej krytyce po Firma ogłoszona nie byłoby ścieżki aktualizacji dla Horyzont Zakazany Zachód Gracze PS4, pomimo wstępna obietnica bezpłatnego uaktualnienia do wersji na PS5.

„Jest absolutnie jasne, że oferty, które potwierdziliśmy w naszym inauguracji w przedsprzedaży, nie osiągnęły celu”. przyznaje Jim Ryan, prezes i dyrektor generalny Sony Interactive Entertainment. „Podczas gdy głębokimi skutkami pandemii są Zakazany zachód Poza oknem startowym, które pierwotnie sobie wyobrażaliśmy, będziemy trzymać się naszej oferty: gracze, którzy kupują Horyzont Zakazany Zachód na PlayStation 4 można bezpłatnie uaktualnić do wersji na PlayStation 5.

Sony pierwotnie planowało pozyskać graczy na PS4 od Horyzont Zakazany Zachód kupić Digital Deluxe Edition za 79,99 USD, Collector’s Edition za 199,99 USD lub Regalla Edition za 259,99 USD, aby uzyskać dostęp do wersji na PS4 i PS5. pozyskać Zakazany zachód.

Sony zobowiązuje się teraz do opcji cyfrowej aktualizacji za 10 USD zarówno dla cyfrowych, jak i fizycznych wersji tytułów pierwszej generacji na PlayStation. To znaczy następny Bóg wojny, Gran Turismo 7, a inne gry Sony pierwszej generacji będą miały opcję cyfrowej aktualizacji o wartości 10 USD dla graczy PS4, którzy chcą przejść na wersję gier na PS5.

READ  Polska firma wprowadza pierwszą na świecie kartę płatniczą - EURACTIV.com
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *