Connect with us

Zabawa

Piotr Machalica nie żyje, zostawił w żałobie córkę i syna. Kim są Sonia i Franciszek?

Published

on

Piotr Machalica nie żyje. Informacje o śmierci aktora rozeszły się w poniedziałek we wszystkich mediach.

Aktor pozostawił swoich bliskich w żałobie, w & nbsptym Córka i & nbspsyna z & nbspermost małżeństwa z & nbspMałgorzatąRozwiódł się w 2005 roku w burzliwych okolicznościach. Dzieci Machalicy były wtedy dorosłe.

Córka Sonia przeniosła się do USA kilka lat temugdzie studiowała projektowanie wnętrz. Obecnie zajmuje się baletem. W zamian Syn Franciszek został informatykiem. Jest mężem i ojcem.

Zobacz też: Zakochany Piotr Machalica. Długo ukrywał swoją nową miłość

Piotr Machalica Nie mówił wiele o życiu osobistym swoich dzieci, ale podkreślał, że jest z tego dumny.

bDrqowMZ

Dzieci żyją swoim życiem walczą dzielnie, pracują, mają dzieci. Myślę, że gdybym był bardziej konsekwentny, bardziej nalegałbym na pewne rzeczy Może oszczędziliby sobie trudnych sytuacji życiowych? Nie wiem. Już go nie odkręcę.

Moje dzieci są dobre i przyzwoite. Jako ojciec chciałbym tylko czasami, żeby im było łatwiej – powiedział w jednym ze swoich ostatnich wywiadów dla Vivy.

Piotr Machalica był aktorem teatralnym, filmowym i serialowym. Wystąpił w takich produkcjach jak Szaman, sztuka kochania Jeśli Dzień dziwaka. Za swoje osiągnięcia otrzymał m.in. srebrny medal za zasługi dla kultury – Gloria Artis. Miał 65 lat.

bDrqowNa
bDrqowNb
bDrqowNu

READ  Polskie restrykcje dotyczące aborcji protestowały w Warszawie po śmierci kobiety w ciąży
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.