Connect with us

technologia

Pierwszy monitor mini-LED firmy Dell jest jasny, dokładny i kosztuje 5000 USD

Published

on

Jest również dostarczany skalibrowany fabrycznie i ma wbudowany kolorymetr Calman. Jeśli jednak przysięgasz na X-Rite Colormunki, z przodu wyświetlacza znajduje się port USB-A, który umożliwia łatwe podłączenie zewnętrznego kolorymetru. Kolejną przydatną funkcją UP3221Q jest tryb obraz po obrazie, który umożliwia podłączenie dwóch komputerów do monitora i jednoczesne przeglądanie zawartości z obu. Możesz nawet ustawić oba źródła na różne przestrzenie kolorów w tym samym czasie.

UP3221Q przyniesie Ci zdumiewające 5000 $. Biorąc pod uwagę, że monitory referencyjne mogą kosztować nawet dziesiątki tysięcy dolarów, najnowszy monitor firmy Dell ma wiele do zaoferowania. Jest tani nawet w porównaniu do Apple Wyświetlacz Pro Display XDRktóra zaczyna się od 5000 USD. Monitor firmy Dell ma również dodatkową zaletę polegającą na wyeliminowaniu konieczności zakupu oddzielna kabina. Będzie dostępny w sprzedaży od 5 listopada.

Dell

Dla tych, którzy nie mają dodatkowych 5000 dolarów w banku, firma ogłosiła również nowy fajny soundbar, który można magnetycznie podłączyć do niektórych monitorów, aby stworzyć czystą konfigurację audio. Podczas uruchamiania urządzenie peryferyjne jest zgodne z wyświetlaczami Dell U2421E, P2721Q, P3221D i P3421W. Można je kupić Smukły soundbar od dziś za 55 USD.

READ  PS4, PS5, Playstation Store, Sony
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *