Connect with us

Zabawa

Pięć najlepszych gier, które powinieneś dostać z GOG podczas wyprzedaży PolandShiok

Published

on

Począwszy od Wiedźmina 3 i Cyberpunk 2077, Polska ma wiele do zaoferowania światu, jeśli chodzi o gry wideo. A jeśli zawsze chciałeś zanurzyć się w tej branży, teraz jest na to czas.

W ramach polskiego Festiwalu SHIOK Ministerstwa Spraw Zagranicznych coroczna impreza w Singapurze ma na celu przybliżenie światu polskiej kultury.

W tym roku mieszają to, rozszerzając obchody o sprzedaż wszystkich polskich gier, wyłącznie dla graczy z regionu ASEAN.

GOG połączył siły z singapurskim graczem Starcraft II i medalistą SEA Games Thomasem “Blyskiem” Kopankiewiczem, aby ogłosić to wyjątkowe wydarzenie.

Oto kilka gier, które polecamy w ramach tej specjalnej wyprzedaży.

Medium

Jako jedna z najnowszych gier w sprzedaży, z 20-procentowym rabatem, naprawdę nie ma lepszego czasu, aby sprawdzić tę grę grozy. Medium pozwala odkrywać dwa wymiary jednocześnie, wyczyn zaprojektowany specjalnie dla Xbox Series X, ale absolutny widok, który można zobaczyć przy odpowiedniej konfiguracji komputera.

Ghost runner

Cyberpunk 2020, która może być. Jeśli zawsze chciałeś zaparkować po cybernetycznym mieście jako robot-ninja, to jest to gra dla Ciebie. Pomyśl o tym jako o połączeniu DOOM Eternal i Mirror’s Edge, które sprawdzą Twoją zręczność i biegłość.

Padlina

Jeśli kiedykolwiek widziałeś The Thing Johna Carpentera lub jakikolwiek inny horror, w którym potwór może pożreć i zniszczyć wszystko na swojej drodze, Carrion to świetny sposób na przeżycie tej fantazji w przewijanej z boku przygodowej grze Metroidvania.

Domowy jednoręki bandyta

To zdecydowanie gra, w której można się zrelaksować. Jak sama nazwa wskazuje, House Flipper to gra, w której musisz naprawić i wyremontować dom, aby go z zyskiem oddać. Relaksująca i oczyszczająca rozgrywka w grze uzależnia i stanowi doskonałe antidotum na typową dla gry przemoc.

Wieża czasu

Jeśli potrzebujesz Baldur’s Gate lub RPG w stylu Dragon Age, Tower of Time jest świetnym dodatkiem do zachodniego kanonu RPG. Dzięki ponad 50 godzinom rozgrywki i konfigurowalnym trybom gry, których gracze mogą użyć do ulepszenia swojego stylu gry, zdecydowanie warto poświęcić czas i wysiłek, aby wejść w tę grę.

READ  Sexify w serwisie Netflix: data premiery, obsada, fabuła i zwiastun

Gry PolandShiok są obecnie w sprzedaży GOG.com i kończy się 10 maja.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *