Connect with us

Zabawa

Picturehouse Entertainment rozbija „ The Nest ”, wzmacnia łupek Wielkiej Brytanii (ekskluzywny) w 2021 r. | Aktualności

Published

on

Picturehouse Entertainment zabezpieczył prawa do dystrybucji w Wielkiej Brytanii do Seana Durkina Gniazdo od amerykańskiej wytwórni FilmNation Entertainment, która dodaje do listy nadchodzących tytułów z nagrodami.

Romantyczny dramat z Jude Law i Carrie Coon zadebiutował w Sundance i zdobył hat-tricka na festiwalu w Deauville. Picturehouse planuje wydać w 2021 roku, ale jeszcze nie ustalił daty.

Druga funkcja Durkina po tym Martha Marcy May Marlene Rok 2011 pokazuje, jak zmieniło się życie przedsiębiorcy i jego amerykańskiej rodziny po przeprowadzce do angielskiej posiadłości wiejskiej.

Koprodukowany przez FilmNation, Element Pictures i BBC Films dramat wywołał ostatnio poruszenie po tym, jak Law i Coon otrzymali nominacje do nadchodzących nagród IFP Gotham.

Przejęcie to znak, że Picturehouse Entertainment zamierza ponownie wprowadzić na rynek całą broń w Wielkiej Brytanii, kiedy jej siostrzana firma, należąca do Cineworld sieć wystawiennicza Picturehouse Cinemas, zostanie ponownie otwarta najpóźniej w maju 2021 roku.

„Jesteśmy zdeterminowani, aby przenosić to, co najlepsze w kinie z całego świata, i jesteśmy zdeterminowani, aby przenieść pracę reżyserów na ekran, na którym należy” – powiedziała Clare Binns, współzarządzająca dyrektor Picturehouse, która nim kieruje. Zespół sprzedaży. „Jeśli ten rok nas czegoś nauczył, to ważne, żeby film był ważny i chcemy celebrować sztukę filmową w nadchodzących latach”.

Kolejną nadzieją na sezon nagród w planie Picturehouse jest irlandzki dramat Phyllidy Lloyd się, którego wydanie zostało opóźnione do 2021 roku z powodu pandemii oraz dokument Jerry’ego Rothwella Powód, dla którego skaczęktóry zdobył nagrodę publiczności na Sundance.

Małgorzata Szumowska i Michał Englert będą również reprezentowani w 2021 roku Nigdy więcej śniegu, który zadebiutował na konkursie w Wenecji i jest polskim zgłoszeniem do Oscarów w kategorii Najlepszy Film Międzynarodowy. Inne filmy to Quentin Dupieux Ircha, Maria Sødahls nadzieja, Jeanette Nordahls Dzika kraina, Justin Simiens Złe włosy, Ira Sach Frankie i Lee Haven Jones Impreza.

Zanim Picturehouse Cinemas zostało tymczasowo zamknięte, najpierw w marcu, a następnie ponownie w październiku, wydał dystrybutor Justin Kurzels Prawdziwa historia Kelly Gang w lutym Alice Wincours Proxima w lipcu i Shannon Murphy Zęby mleczne w sierpniu.

READ  Świątecznie zawijany makowiec z suszonymi owocami to hit tej zimy. Poznaj przepis od Magdy Gessler
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *