Connect with us

technologia

Pętla Spider-Mana wygląda jak huk w 3 rozdziale Fortnite

Published

on

ten Świat Czternaście dni rozwija się w szybkim tempie. Teraz wraz z nadejściem następnego ogromny napływ nowej rozgrywki w rozdziale 3, gra robi kolejny krok w kierunku stania się prawdziwym potworem metaverse. Aktualizacja zawiera zupełnie nową mapę i nowe niebezpieczne zagrożenia pogodowe, takie jak tornada. Spider-Man właśnie dołączył do gry i wkrótce Czternaście dni przyniesie jego gigantycznym wojownikom wybryki bohatera.

Tak to prawda. Możesz strzelać do pajęczyn i przelatywać przez nie od 11 grudnia Czternaście dni Mapy – a do tego nie musisz nosić kostiumu Spider-Mana. Nowa mechanika to technicznie przedmiot, którego możesz użyć. Oznacza to, że każda postać – w tym Naruto lub Ariana Grande – możesz podnieść i używać tego przedmiotu, gdy ty go znajdziesz. Użytkownik Twittera Yassin udostępnił film mechanika w akcji, przez YouTubera Kanga.

W tej chwili jest wystarczająco dużo punktów orientacyjnych, aby chwycić mapę i przesunąć ją – nowa aktualizacja wprowadza lokalizację mapy inspirowaną Spider-Manem z punktami orientacyjnymi, takimi jak Daily Bugle. Korzystanie z sieci może naprawdę zmienić sposób, w jaki przemierzasz mapę, przelatując nad ogromnymi obszarami. Oprócz tradycyjnych strzelanek internetowych, które pozwalają chwytać budynki, Ty też możesz Surfować w Internecie strzelając i zaczepiając samochód, który ciągnie cię ulicą. Wygląda na zabawę!

READ  Valorant zacznie monitorować Twoje czaty głosowe od 13 lipca
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *