Connect with us

Zabawa

Peja o Paluchu: „Nie godziłem się na takie antysympaty”

Published

on

Podobnie jak inni artyści, Peja nie gra w dobie pandemii koncertowej, więc weekend wykorzystuje, by przemówić do publiczności. Raper zorganizował Q&A na Instagramie, podczas którego rozmawiał m.in. z Kalim, Paluchem, a także zdradził, z którym raperem chciałby nagrać piosenkę.

Kilka dni temu Kali ogłosił, że jego wspólny album z major “HUCPA” będzie jego ostatnim wydawnictwem w karierze. Jest mało prawdopodobne, a głosów jest coraz więcej, że to po prostu sprytna promocja nowego albumu. Inni raperzy, jak Paluch czy Sitek, nie wierzą w koniec kariery Kali. Co o tym myśli Peja?

– – To trudny biznes, który zrobił wielu ludziom. W moim przykładzie chciałbym dodać, że w czasach kryzysu trzeba wykorzystać wieloletnie doświadczenie. Nie sądzę, że Kali to sytuacja kryzysowa. Każdy jest inny, ma swój własny próg wrażliwości i każdy odczuwa tzw. Koniec. Skoro nie ma tu soft game, trzeba być niesamowicie odpornym, bo robienie rapu w Polsce nigdy nie dawało artystom komfortu. Musisz więc działać duchowo i konsekwentnie, ale jak powiedziałem – każdy jest inny. Nosimy tylko własne buty, nigdy nikogo innego.– myśli Peja.

Konflikt między Peją a Paluchem widzieliśmy w Poznaniu od dawna. Czy Rychu jeszcze kiedykolwiek nagra z nim piosenkę?

– – Nie sądzę, bo trudno mi to sobie w tej chwili wyobrazić – ale nie akceptowałem takich niechęci, mimo że czas pokazał, że nie zawsze było warto. – komentuje.

Peja wskazał jednak innego rapera z polskiej sceny, z którym nigdy nie pracował i chciałby z nim nagrać wspólny numer. To VNM, zapytany kilka dni temu przez fanów o jego współpracę z Richardem, przywitał go ciepło, dodając: – Nigdy nie mów nigdy.

Przypominamy, że rok Peja był bardzo pracowity. Do tej pory ukazały się jego dwa albumy: EP „2050” i album „Black Album”, a kolejny minialbum „AR-15” ukaże się w grudniu.

READ  Joanna Opozda i Antek Królikowski na intymnym zdjęciu. Uwielbiam kwiaty. „Cudowna Rodzina” - Gwiazdy - MAXXX News

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *